Atatürk Havalimanı'nın yıkılma hamlesi ile medyaya düşen, alanın Bilal Erdoğan tarfından işletileceği haberi yankıları sürüyor.

Atatürk Havalimanı'nın özellikle spor alanları ile ilgili yeni projesinin Etnospor'a verildiği öğrenilmişti ki Dünya Etno Spor Konfederasyon Başkanlığı’nı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan yürütüyor.

Gençlerle buluşan ve sorularını yanıtlayan AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, iş makinelerinin girdiği Atatürk Havalimanı’yla ilgili açıklama yaparken şunları söyledi;

Ziraat Bankası bankamatik kartı kullanan vatandaşlara 14000 TL ödeme yapacağını resmi olarak açıkladı Ziraat Bankası bankamatik kartı kullanan vatandaşlara 14000 TL ödeme yapacağını resmi olarak açıkladı

"Millet Bahçesi herkesi çok mutlu edecek. Hafta sonlarını geçirebilecek aileler olacak. O bölge Millet Bahçesi noktasında fakir. Ağacı ve yeşili ile çok güzel bir nokta olacak. Şehir hastanesi ve yeşili ile o bölgede güzel bir proje hayata geçecek. Pistlerin dışındaki yeşil alanları zenginleştireceğiz. Bir ihtimal pistleri kaldırmayacağız, pistler belki de kalacak."