Evli ve iki çocuk babası olan 46 yaşındaki Mustafa Şentürk, aslen Trabzonlu ve yarışmaya Bursa’dan katılıyor. On beş sene baba mesleği olan soba üretimi işiyle uğraşan Mustafa Bey, şu anda Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü 2.

Evli ve iki çocuk babası olan 46 yaşındaki Mustafa Şentürk, aslen Trabzonlu ve yarışmaya Bursa’dan katılıyor. On beş sene baba mesleği olan soba üretimi işiyle uğraşan Mustafa Bey, şu anda Yıldız Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü 2. sınıf öğrencisi. İki sene önce Bursa’ya taşınan ve köy hayatı yaşamak isteyen Mustafa Bey, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayla üniversite kampüsüne teknoloji garajı kurmak istediğini söylüyor.

Audi A4 Mart Ayı Fiyat Listesi Açıklandı! Bu Aya Özel İndirimler Havada Uçuşuyor! Audi A4 Mart Ayı Fiyat Listesi Açıklandı! Bu Aya Özel İndirimler Havada Uçuşuyor!


Kim Milyoner Olmak İster'de sorulan 125 BİN TL Soruda; Bilinen en eski sözlük hangi diller arasındadır?A- Sümerce ve AkadcaB- Asurca ve HititçeC- İbranice ve ArapçaD- Yunanca ve Latince