Aktüel ürünler konusunda öncü olan BİM marketler zinciri yine yapacağını yaptı. Her hafta vatandaşın ihtiyacına uygun olarak indirimler yapsa da bunun yanında bir de aktüel ürünler getiriyor.

Aktüel ürünler konusunda öncü olan BİM marketler zinciri yine yapacağını yaptı. Her hafta vatandaşın ihtiyacına uygun olarak indirimler yapsa da bunun yanında bir de aktüel ürünler getiriyor. Yaptığı indirimlerin yanında getirdiği aktüel ürünlerle vatandaşın her zaman yanında oluyor. BİM, fiyat performans açısından çoğu marka ve firmaya göre oldukça iyidir. Aile ekonomisine her zaman destekçidir. BİM bu hafta öyle aktüel ürünler getirdi ki, gözlerinize inanamayacaksınız. Özellikle kadın müşterilerinin, genç kızların ilgisini çekecek ürünlere marketinin raflarında yer verecek. BİM'de bu hafta neler var ? BİM aktüel katalog yayınlandı.

İlk sayfada özellikle genç kızların ve kadın müşterilerin çok seveceği ve ilgi duyacağı ürünler bulunuyor. Led ampüllü makyaj aynası, takı standı, ışıklı harfli pano, yeşim taşlı yüz masaj aleti, inci kapmalamalı far paleti, titreşimli yüz temizleme cihazı, mini metalik oje gibi pek çok ürün yer alıyorİkinci sayfaya baktığımızda ise özellikle anne ve babaların bez kullanan bebekleri varsa bu sayfanın onlara göre olduğunu görüyoruz. BİM aktüel kataloğunun ikinci sayfasında ise fairy bulaşık makinesi tableti, sıvı bulaşık deterjanı, bebek bezi, konsantre yumuşatıcı, çok amaçlı temizleyici, mikrofiber bez ve sprey limon kolonyası gibi ürünlerin yer aldığını görüyoruz.