Her anlamda vatandaşın yanında olan ve uygun fiyatlarıyla cep dostu olan BİM marketlerin, faturalı hatlarını ve tariflerini kaçırmayın. Bimcell pek çok operatörden daha uygun fiyatlı olmasının yanında oldukça yüksek bir çekim gücüne de sahip.

Ziraat Bankası 65.000 TL İhtiyaç Kredisi Vereceğini Açıkladı! Ziraat Bankası 65.000 TL İhtiyaç Kredisi Vereceğini Açıkladı!
Her anlamda vatandaşın yanında olan ve uygun fiyatlarıyla cep dostu olan BİM marketlerin, faturalı hatlarını ve tariflerini kaçırmayın. Bimcell pek çok operatörden daha uygun fiyatlı olmasının yanında oldukça yüksek bir çekim gücüne de sahip. Yüksek çekim gücü ile hemen hemen her yerde sevdiklerinizle konuşabilir, mesajlaşabilir ve internette dilediğiniz gibi gezinebilirsiniz.

Bimcell'in yeni cebinize dost paketleri yüzünüzü de cebinizi de güldürecek. Bimcell cebinize dost paketlerle uygun fiyatlı iletişim imkanı sunuyor. Her boş vaktimizde ve günlük yaşantımızda hatta bazılarımızın iş hayatlarında en ihtiyacı olan şey internet. Bimcell özellikle internet konusunda oldukça bonkör paketler hazırlamış. Bimcell internet konusunda 20gb’a kadar internet hakkı sağlıyor.İsteyene az internet çok dakika, isteyene çok internet az dakika, isteyene sms, internet ve dakika bir arada şeklinde birçok paket imkanı sunuyor. Birden fazla olan seçim hakkınızda size en uygun, ihtiyacınıza yönelik paketleri seçebilirsiniz.

Bimcell'in hemen hemen her yerde yüksek çekim gücüne sahip olmasının en büyük nedeni, Bimcell'in Türk telekom alt yapısını kullanmasıdır. Ama belirtmek gerekir ki, çoğu yerde telekom internet hızı, Turkcell'den daha da iyi bir konumda. Özellikle şehir merkezlerinde Bimcell'in Turkcell'den daha iyi bir çekim gücüne sahip olduğunu belirtelim.

Paketleri inceleyelim.

DOST S paketi ile her yöne 750 dakika, 750 sms ve 4 GB internet 23 TL (Bimcell içi sınırsız konuşma hakkı mevcuttur)

DOST M paketi ile her yöne 750 dk, 750 sms ve 8 GB internet 28 TL (Bimcell içi sınırsız konuşma hakkı mevcuttur)

DOST L paketi ile her yöne 750 dk, 750 sms ve 12 GB internet 32 TL (Bimcell içi sınırsız konuşma hakkı mevcuttur)

DOST XL paketi ile her yöne 750 dk, 750 sms ve 20 GB internet 42 TL (Bimcell içi sınırsız konuşma hakkı mevcuttur)