ilk sayfasında çizgili pijama takımı, alt üst takım, büstiyer, iç astar elbise, ip askılı atlet, kız ve erkek çocuk atleti, boxer, babet çorap, pamuklu dizaltı çorap gibi ürünler yer alıyor. Bunların yanı sıra ayakkabı boyası, oda ve kumaş kokusu da list

Mevduat Faiz Oranları Bu Sefer Düştü! Bankaların 1-3 Ay Arası Faiz Oranları Dipte! Mevduat Faiz Oranları Bu Sefer Düştü! Bankaların 1-3 Ay Arası Faiz Oranları Dipte!
ilk sayfasında çizgili pijama takımı, alt üst takım, büstiyer, iç astar elbise, ip askılı atlet, kız ve erkek çocuk atleti, boxer, babet çorap, pamuklu dizaltı çorap gibi ürünler yer alıyor. Bunların yanı sıra ayakkabı boyası, oda ve kumaş kokusu da listede bulunuyor.

 

kırmızı mercimek, yeşil mercimek, nohut, pirinç ve makarna gibi bakliyat ürünlerinin yanı sıra reçel, sade helva, organik zeytinyağı, laktozsuz süt, gibi ürünler de bulunuyor. İkinci sayfada bu ürünlere ek olarak 24’lü tuvalet kağıdı, organik Hindistan cevizi yağı ve organik bebek çamaşır deterjanı da listede bulunuyor.