Migros market tarafından devasa bir indirim yapıldı. Bu anlamda pek çok ürünün fiyatı yarı yarıya düştü. Detaylar sayfamızda yer alıyor. 

Yumurta, tuvalet kağıtları, yağ ve süt... Bir daha bu fiyattan alamazsınız! Migros markette fiyatlar yarı yarıya düştü! Hayat pahalılığı ve temel gıda maddelerine yapılan zamlardan sonra vatandaşlar uygun fiyatlı ürünler arayışına başladı. Yüksek fiyatları nedeniyle çok konuşulan bazı marketler yaptıkları indirimle gündeme geldi. Buna göre etiketler üzerinde yüzde otuz gibi oranlarda indirimler söz konusu olacak. Yumurta, tuvalet kağıtları, yağ ve süt gibi ürünlerdeki indirimler insanları bu marketlere yöneltti. 
 

İndirim Açıklamaları Art Arda Geldi

Konuyla ilgili önemli bir müşteri kapasitesine sahip olan Migros yapmış olduğu açıklamayla en iyi hizmeti doğru fiyat politikasıyla müşterilerine ulaştırmak için çaba harcadıklarını ifade etti.

Emekli maaşı Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank ve PTT'den Alanlara 40.000 TL Ödeme Veriliyor!  Emekli maaşı Ziraat Bankası Vakıfbank Halkbank ve PTT'den Alanlara 40.000 TL Ödeme Veriliyor! 

Döviz kurundaki düşüşlerin market raflarına yansımaları enflasyon yüzünden beli bükülen vatandaş için rahatlatıcı olacaktır. Tedarikçilerin güncellemelerinin ardından raflardaki fiyatların yeniden düşmesi de söz konusu olabilir.

Lise fiyatlarının açıklanmasıyla birlikte pek çok kişi evindeki eksikleri tamamlamak için marketlere koştu. Fiyat düşüşlerinin olumlu bir hava yarattığını söylemek mümkündür.

Döviz kurunda gerçekleşen düşüşten sonra atılım bu indirim adımının diğer market zincirlerinde de görülmesi beklentiler dahilinde. İndirim çağrılarına diğer market zincirlerinin de kayıtsız kalmaması isteniyor.

ilan365.net özel haber