Türkiye'nin aklına şoför denilince, sosyal medyada oluşturduğu sahte hesap nedeni ile kamuoyunda "Yeliz" lakabı ile anılan AKP'li Ahmet Hamdi Çamlı gelirken, yeni şoför haberi gündem oldu.

Erkekler futbolda 1959'dan günümüze devam eden Süper Lig tarihinde en fazla küme düşen takım hangisidir? Erkekler futbolda 1959'dan günümüze devam eden Süper Lig tarihinde en fazla küme düşen takım hangisidir?

Türkiye'de Bolu Belediyesi'ne bağlı Bol Tur Turizm Organizasyon Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi kurulmasından ziyade şirketin genel müdürlüğüne atanan Tanju Özcan'ın makam şoförü Özgür Yıldız "haber" oldu.

Tanju Özcan'ın milletvekilliğinden bu yana birlikte çalıştığı, belediyede de makam şoförü olarak çalışan Özgür Yıldız, belediyenin şirketi olan Bol Tur Turizm Organizasyon Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi'ne genel müdür olarak atanması ile önce akıllara en son katıldığı bir canlı yayındaki "tuhaf" hareketleri ile "sarhoş" olduğu düşünülen AKP'li milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı'yı getirdi, sonra ise kim olduğu merak edildi.

Gazeteci Zafer Arapkirli, Programında Ahmet Hamdi Çamlı'nın Sarhoş Olduğu İddia Edilen Anların Taklidini Yaptı

AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın özel şoförü olarak tanınan daha sonra ise milletvekili olan Ahmet Hamdi Çamlı'nın devletten aldığı vekil maaşı ve milletvekili olarak ne yaptığı sorgulanırken, bu defa da başka bir şoför ataması dikkat çekici oldu.

Ahmet Hamdi Çamlı'nın Akit TV Yayınına Sarhoş Çıktığı İddia Edildi - YouTube

Bolu Belediyesi'nin son meclis toplantısında alınan kararla, belediyeye bağlı "Bol Tur Turizm Organizasyon Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi" kurulurken, 1 Eylül 2022 itibarıyla hizmet vermeye başlayacak olan şirketin genel müdürlüğüne ise Tanju Özcan'ın milletvekilliğinden bu yana birlikte çalıştığı, Özgür Yıldız'ın atanması günün en dikkat çeken haberi oldu.

Özgür Yıldız Kimdir?

Bolu Belediye Başkanı'nın makam şoförü Özgür Yıldız, genel müdürlüğe atandı

Tanju Özcan'ın milletvekilliğinden bu yana birlikte çalışan ve belediyede de makam şoförü olan Özgür Yıldız'ın özgeçmiş bilgilerine ve başka deneyimlerine ulaşamadık. Bu sebeple eğitimi ve iş deneyimlerini yazamıyoruz.