Marketten gelen indirim haberi bu sefer tuvalet kağıdı içindi. 3 katlı tuvalet kağıdı %50'ye yakın indirimle satılıyor. Birkaç gün sürecek indirimleri kaçırmamak için herkes marketlere koşmaya başladı. Tuvalet kağıdı kaç TL'ye düştü?

Ayçiçek yağı, un, toz şeker ve çay derken asıl bomba zam tuvalet kağıdına yapılmıştı. Geçtiğimiz yıldan itibaren tuvalet kağıdı fiyatları öyle bir arttı ki duyanlar şok geçirdi. Ancak son kampanya ile birlikte tüm hepsi geride kalmışa benziyor. Kısa süreli bu kampanyayı değerlendirenler yaşayacak. 3 katlı 12'li tuvalet kağıdındaki fırsat bizzat  CarrefourSA tarafından sunuldu.

Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme! Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme!

Familia Tuvalet Kağıdı İndirimde!

Familia'nın 3 katlı tuvalet kağıdı 99,90 TL iken kısa süreliğine 52,90 TL'ye satılacak. Bu sevindiren haber ise olumlu karşılandı. Güncel gelişmelerle birlikte tuvalet kağıdındaki indirimleri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. CarrefourSA'nın birbirinden önemli kampanyaları hali hazırda devam etmekte. Ancak hijyen yönünde pek çok ürünün pahalı olması vatandaşları yakından ilgilendiriyordu. Şimdi ise müşterilere özel sürprizler yapıldı. 

papia

Kampanya Ne Zaman Bitiyor?

Familia tuvalet kağıdındaki indirim ve diğer ürünlerde yapılan indirimlerin bitmesine az bir süre kaldı. Birkaç gün içerisinde, elinizi çabuk tutmazsanız kampanyayı kaçırabilirsiniz. CarrefourSA'nın avantajlarla dolu ürünlerini yakından takip etmek için ise haber sitemizi takip edebilirsiniz. Çeşitli marketler hakkında en son gelişmeleri aktarıyor ve indirimlerle zamlı ürünleri paylaşıyoruz. Tuvalet kağıdının 52,90 TL olmasının yanı sıra 3 katlı kaliteli bir tuvalet kağıdının bu fiyata düşmesi daha da sevindirdi. Familia ürünlerinde yeni fırsatlar olması durumunda haberdar edileceksiniz.