Vakıfbank'ın yeni kampanyası sona ermek üzere. 250 TL bonus veren banka, yapacağınız alışverişlerden daha fazla kârlı çıkmanızı sağlıyor. Yalnızca bu şartları sağlayın ve gerisini bankaya bırakın. Vakıfbank bol bonuslu ve nakitli kampanyası hakkında bilgi verdi.

Vakıfbank müşterilerine sunulan kampanyada çeşitli detaylara yer verildi. Yapacağınız alışverişlerde yüksek bonus puanlar sizleri beklemekte. Böylece yüzlerce TL'lik bonusunuzu hesabınıza aktarabilirsiniz. Hem ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz hem de bonus kazanacağınız bu kazançlı kampanyadan hemen söz edelim.

Ziraat Bankası 120.000 TL'ye Kadar Net Ödeme Hazırladı! Banka İhtiyaç Kredisi ve Borç Kapatma Kredisi Verecek Ziraat Bankası 120.000 TL'ye Kadar Net Ödeme Hazırladı! Banka İhtiyaç Kredisi ve Borç Kapatma Kredisi Verecek

İnternet Alışverişlerinde 150 TL Bonus!

E-ticaret siteleri üzerinden Bankomart kart ile yapacağınız alışverişlerde yüksek oranda bonus sizleri bekliyor. Tek seferde 500 TL ve üzeri e-ticaret alışverişi yapmanız durumunda bu fırsatı elde edeceksiniz. Farklı günlerde belirlenen limit ve üzerindeki alışverişlerinizde 30 TL olmak üzere toplamda 150 TL'ye kadar bonus kazanma şansınız bulunuyor. Kampanyaya katılanlar 150 TL'lik bonusu kısa süre içerisinde elde edebilir. Öte yandan diğer kampanyalarla birlikte 250 TL'lik toplam bonus imkanını kaçırmayın.

Bankomart Kart Alışverişlerinde Ek 100 TL!

Vakıfbank Bankomart kartınız ile yapacağınız beyaz eşya, mobilya, elektronik veya yapı marketi alışverişlerinde de toplamda 100 TL'ye varan bonus verilecek. Kampanya sona ermeden elini çabuk tutanlar toplamda 250 TL'nin sahibi olacak. Eğer düzenli olarak Bankomart kart kullanıyorsanız veya alışveriş yapıyorsanız bu kampanya tam da size göre. Vakıfbank yine müşterilerini düşünerek kazançlı bir hamlede bulundu.