ATV ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova'da 82. bölüm yayınlandı ve geride kaldı.

ATV ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova'da 82. bölüm yayınlandı ve geride kaldı. Bir Zamanlar Çukurova'da şimdi 83. yeni bölüm heyecanı yaşanıyor. Bir Zamanlar Çukurova 83. bölüm 11 Şubat'ta yayınlanacak mı? 11 Şubat Perşembe Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm var mı yok mu? Tüm bu soruların yanıtları merakla araştırılıyor. Bir Zamanlar Çukurova'nın geride kalan son bölümüne Ümit ve Demir'in yakınlaşması damgasını vurmuştu. Seyirci, Züleyha ile Demir aşkını beklerken bu yaşananlar ne anlama geliyor? Öte yandan şimdi Bİr Zamanlar Çukurova 83. bölüm için geri sayıma geçilmişken flaş bir gelişme yaşandı! Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 83. bölümü 11 Şubat Perşembe akşamı yayınlanacak mı?

Bir Zamanlar Çukurova Yeni Bölümü 11 Şubat'ta Var Mı Yok Mu?

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 83. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yayınlanan fragmanda yeni bölümün 11 Şubat Perşembe akşamı saat 20.00'da ATV ekranlarında yayınlacağı bilgisi yer alıyor. Ancak Bir Zamanlar Çukurova izleyicisini üzecek bir gelişme yaşanabilir! 11 Şubat Perşembe akşamı, Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek finalinde Konyaspor - Beşiktaş maçı saat 20.45'te sahne alacak. Konyaspor Beşiktaş maçının ATV ekranlarında yayınlanma ihtimaline binaen Bir Zamanlar Çukurova 83. bölümünün ertelenmesi gündemde olacak. Bu nedenle 11 Şubat Perşembe akşamı ATV'yi açan diziseverler, Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölümünü bulamayabilirler!

Bir Zamanlar Çukurova 83. Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek finalinde Konyaspor - Beşiktaş maçının da 11 Şubat Perşembe akşamı saat 20.45'te başlayacak olmasından ötürü Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 83. bölümünün ertelenmesi mümkün. Ancak Konyaspor Beşiktaş maçı ATV yerine A-Spor ekranlarında yayınlanırsa Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölümü için bir tarih değişikliği yaşanmayacak. Öte yandan Konyaspor - Beşiktaş maçı ATV ekranlarında yayınlanırsa, Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 83. yeni bölümünün 18 Şubat Perşembe akşamı izleyicisiyle buluşması yani 1 hafta ertelenmesi söz konusu olacak.