ATV ekranlarının sevilen dizisi Kuruluş Osman'da 44. bölüm geçtiğimiz günlerde geride kalmışken diziseverler heyecanla Kuruluş Osman 45.

TÜİK Kasım Ayı Enflasyon Verileri Açıklandı! TÜİK Kasım Ayı Enflasyon Verileri Açıklandı!
ATV ekranlarının sevilen dizisi Kuruluş Osman'da 44. bölüm geçtiğimiz günlerde geride kalmışken diziseverler heyecanla Kuruluş Osman 45. yeni bölümünü beklemeye koyulmuştu. Hatta Kuruluş Osman 45. bölüm fragmanı da yayınlandı. Heyecan yaratan ve büyük maceraya sahne olacak Kuruluş Osman 45. bölüm öncesi yayınlanan fragmanda yeni bölümün 10 Şubat Çarşamba akşamı saat 20:00'da olağan şekilde ATV ekranlarında yayınlanacağı belirtilse de Kuruluş Osman yeni bölüm tarihi ile ilgili flaş bir gelişme yaşandı! Kuruluş Osman 10 Şubat yeni bölüm yayınlanacak mı? 10 Şubat Kuruluş Osman Yeni Bölüm var mı yok mu?

Kuruluş Osman 10 Şubat Çarşamba Yeni Bölüm Var Mı Yok mu?

ATV ekranlarının sevilen, tarih dizisi Kuruluş Osman'da 44. bölümün geride kalmasıyla birlikte diziseverler heyecanla yeni bölüm için araştırmalara başladılar. Kuruluş Osman 45. bölüm fragmanı da yayınlandı. Ancak 10 Şubat Çarşamba akşamı yayınlanacağı belirtilen Kuruluş Osman 45. yeni bölümü için flaş bir değişiklik yapılabilir! Ziraat Türkiye Kupası çeyrek finalinde Galatasaray ile Alanyaspor arasında 10 Şubat Çarşamba akşamı saat 20:45'te başlayacak mücadele nedeniyle Kuruluş Osman yeni bölümünün 10 Şubat Çarşamba akşamı saat 20.00'da yayınlanması beklenmiyor! Bu nedenle de her ne kadar 45. bölüm fragmanında 10 Şubat Çarşamba akşamı yayınlanacağı belirtilse de Kuruluş OSman yeni bölümünün yayın tarihinin ertelenmesi gündemde olacak!

Kuruluş Osman izleyicileri 10 Şubat Çarşamba akşamı saat 20.00'da ATV ekranlarını açtıklarında büyük bir sürprizle karşılabilirler. Kuruluş Osman 45. yeni bölümünün, Çarşamba akşamı oynanacak Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final turu Galatasaray - Alanyaspor maçı nedeniyle ileri bir tarihe ertelenmesi ve yeni bölümün bu hafta yayınlanmaması bekleniyor!

Kuruluş Osman Yeni Bölümde Bamsı Pusuya Düştü! Bamsı ÖLecek mi?

Osmanlı İmparatorluğu'nun temellerinin atılmaya başladığı dönemi anlatan Kuruluş Osman dizisinin yeni bölümünde büyük şok yaşanacak! Bamsı Beyrek, Bizans veliahtı Nikola'nın pususuna düşüyor! Bamsı ölecek mi? Kuruluş Osman 45. bölüm fragmanını izleyen diziseverler, Bamsı'nın ölüp ölmeyeceğini araştırmaya başladılar.

Kuruluş Osman 45. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? 10 Şubat Kuruluş Osman Neden Yok?

Kuruluş Osman dizisinin 45. bölümü, 10 Şubat Çarşamba akşamı Galatasaray - Alanyaspor maçının ATV ekranlarında yayınlanması nedeniyle izleyicisiyle buluşamayabilir. Bu nedenle Kuruluş Osman yeni bölümünün ertelenmesi halinde, yeni bölümün 17 Şubat Çarşamba akşamı saat 20.00'da yine ATV ekranlarında kaldığı yerden izleyicisiyle buluşması bekleniyor.