Ekranların sevilen dizilerinden biri olan Bir Zamanlar Çukurova reyting rekorları kırmayı sürdürüyor. Dizinin perşembe akşamı ekrana gelecek olan 86.

Ekranların sevilen dizilerinden biri olan Bir Zamanlar Çukurova reyting rekorları kırmayı sürdürüyor. Dizinin perşembe akşamı ekrana gelecek olan 86.bölümüne dair merak edilenler artmaya devam ediyor. Özellikle diziyi yakından takip edenler Bir Zamanlar Çukurova 86.bölüm fragmanı yayınlandı mı, Bir Zamanlar Çukurova’da gelecek bölüm neler olacak gibi soruların cevaplarını sıklıkla araştırmaya başladı. İşte dizinin takipçileri ve diziyi izlemek için harekete geçenlerin mutlaka bilmesi gereken o detaylar:

Bir Zamanlar Çukurova 86. bölüm fragmanı yayınlandı mı?


Bir Zamanlar Çukurova 86. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin fragmanına ulaşmak için Bir Zamanlar Çukurova Youtube kanalını ziyaret etmeniz yeterlidir. Kanalda diziye dair son fragmanları zaman kaybetmeden görebilir, gelecek bölümde dizide nelerin olacağına dair ipuçları edinebilirsiniz. Aynı zamanda kanalda dizi özetleri, özel sahneler ve daha fazlasına her an erişim sağlamanız mümkün hale gelmiş olacaktır. Öte yandan ATV internet sitesi üzerinden de diziye dair tüm içeriğe her an erişebilir, diziyi takipte geri kalmadan her detayı öğrenebilirsiniz.

Son Bölümde Neler Olmuştu?


Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde Şenol adındaki taksicinin Hünkar’ın Behice yüzünden canice katledildiğini görmese bile bildiğini belirtmesi üzerine Demir öfke nöbetine girmiştir. Toprağa vermiş olduğu annesinin acısıyla yanmaya devam eden Demir, cinayet suçuna karıştığını duyan Behice’yi kendi öldürmeye kalkışırken Züleyha başta olmak üzere tüm konakta büyük bir kriz meydana gelmişti. Kimsenin duymasının mümkün olmadığı cinayetin gün yüzüne çıktığını öğrenen Behice ise bu süreçte ecel terleri dökmeye başlar. Züleyha artık tam anlamıyla köşeye sıkışmış bir haldedir. Tutunacak bir dalı gidecek bir kimsesi kalmamıştır. Bu süreçte Müge’ye sığınmak istese de yine kapılar tek tek yüzüne kapanır. Bir Zamanlar Çukurova 86.bölüm ise önceki bölümdeki soru işaretlerinin aydınlatılmasına neden olacak.

Zengin oyuncu kadrosu ve ilgi çekici bir senaryosu bulunan dizinin fragmanı da seyircilerin sürprizlerle karşılaşmasına neden oldu. Heyecan dolu fragman nedeniyle bir sonraki bölümde neler olacak merak ediliyor.Diziyi kaçırmak istemeyenlerin ise Perşembe akşamında ekran karşısında yerini alması gerekiyor.

Bir Zamanlar Çukurova 86. bölüm fragmanı çıktı mı?

Bir Zamanlar Çukurova son tanıtım fragmanı;