Bir Zamanlar Çukurova şok ayrılık! Yayınlandığı her bölüm rekorlar kıran Bir Zamanlar Çukurova son bölümde hiç beklenmedik ayrılık yaşandı! Bir Zamanlar Çukurova veda eden sürpriz isim şok etti! Bir Zamanlar Çukurova son bölümde Ali Rahmet Fekeli ayrılmas

RTÜK'ün Yasaklayacağı Dizilerin Listesi Paylaşıldı! Reyting Rekorları Kıran Dizilere Veda! RTÜK'ün Yasaklayacağı Dizilerin Listesi Paylaşıldı! Reyting Rekorları Kıran Dizilere Veda!
Bir Zamanlar Çukurova şok ayrılık! Yayınlandığı her bölüm rekorlar kıran Bir Zamanlar Çukurova son bölümde hiç beklenmedik ayrılık yaşandı! Bir Zamanlar Çukurova veda eden sürpriz isim şok etti! Bir Zamanlar Çukurova son bölümde Ali Rahmet Fekeli ayrılması beklenirken Fikret Fekeli diziden ayrıldı!

Bir Zamanlar Çukurova şok ayrılık!Fikret Fekeli Almanya'ya döndü!

ATV fenomen dizisi Bir Zamanlar Çukurova Fikret Fekeli diziye veda etti! Yayınlandığı her perşembe akşamı rekorlar kıran Bir Zamanlar Çukurova, Fikret Fekeli yaşattıkları sonrası Çukurova veda etmek zorunda kaldı! Fikret Fekeli karakterini canlandıran Furkan Palalı Bir Zamanlar Çukurova veda etti!

Furkan Palalı Bir Zamanlar Çukurova dizisinden ayrıldı mı?

ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Furkan Palalı ayrıldı mı? Furkan Palalı Bir Zamanlar Çukurova dizisinden çıktı mı sorusu cevap arıyor! Cevabı hemen biz verelim! Furkan Palalı Bir Zamanlar Çukurova dizisinden ayrılmadı.

2 bölüm gitmiş gibi görünüp saklanacak!

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde setten gelen haberlere göre Fikret Fekeli gitmiş gibi görünecek! Ancak Fikret, Çukurova'da saklanmaya devam edecek. Fikret Fekeli karakteri sezon sonuna kadar sözleşmesi bulunuyor. Şu an için Furkan Palalı Çukurova veda etmiyor!

Yeni isimler yeni senaryo! Çukurova final yapacak mı?

Bir Zamanlar Çukurova final yapacak mı dizi bitecek mi sorusu geçtiğimiz hafta cevap buldu! Bir Zamanlar Çukurova yeni sezon onayını aldı ve dizi devam edecek!