Bir Zamanlar Çukurova şok ayrılık! Fekeli ayrıldı ama Fikret Fekeli diziye veda ediyor mu

Bir Zamanlar Çukurova şok ayrılık! Yayınlandığı her bölüm rekorlar kıran Bir Zamanlar Çukurova son bölümde hiç beklenmedik ayrılık yaşandı! Bir Zamanlar Çukurova veda eden sürpriz isim şok etti! Bir Zamanlar Çukurova son bölümde Ali Rahmet Fekeli ayrılmas

Dizi Haberleri 01.04.2021 - 23:49 04.05.2021 - 04:19 İlan35
Bir Zamanlar Çukurova şok ayrılık! Yayınlandığı her bölüm rekorlar kıran Bir Zamanlar Çukurova son bölümde hiç beklenmedik ayrılık yaşandı! Bir Zamanlar Çukurova veda eden sürpriz isim şok etti! Bir Zamanlar Çukurova son bölümde Ali Rahmet Fekeli ayrılması beklenirken Fikret Fekeli diziden ayrıldı!

Bir Zamanlar Çukurova şok ayrılık!

Yapımcılığını Tims & B 'nin, yönetmenliğini Murat Saraçoğlu'nun üstlendiği, başrollerinde; Hilal Altınbilek, Murat Ünalmış, Hande Soral, Kerem Alışık, Furkan Palalı ile Nazan Kesal yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova'da bir ayrılık daha yaşandı! Daha önce Yılmaz, Hükdar Yaman ve Behice gibi başrollerin yer aldığı Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Fikret Fekeli veda etti!

Fikret Fekeli Almanya'ya döndü!

ATV fenomen dizisi Bir Zamanlar Çukurova Fikret Fekeli diziye veda etti! Yayınlandığı her perşembe akşamı rekorlar kıran Bir Zamanlar Çukurova, Fikret Fekeli yaşattıkları sonrası Çukurova veda etmek zorunda kaldı! Fikret Fekeli karakterini canlandıran Furkan Palalı Bir Zamanlar Çukurova veda etti!

Furkan Palalı Bir Zamanlar Çukurova dizisinden ayrıldı mı?

ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Furkan Palalı ayrıldı mı? Furkan Palalı Bir Zamanlar Çukurova dizisinden çıktı mı sorusu cevap arıyor! Cevabı hemen biz verelim! Furkan Palalı Bir Zamanlar Çukurova dizisinden ayrılmadı.

2 bölüm gitmiş gibi görünüp saklanacak!

Bir Zamanlar Çukurova dizisinde setten gelen haberlere göre Fikret Fekeli gitmiş gibi görünecek! Ancak Fikret, Çukurova'da saklanmaya devam edecek. Fikret Fekeli karakteri sezon sonuna kadar sözleşmesi bulunuyor. Şu an için Furkan Palalı Çukurova veda etmiyor!

Yeni isimler yeni senaryo! Çukurova final yapacak mı?

Bir Zamanlar Çukurova final yapacak mı dizi bitecek mi sorusu geçtiğimiz hafta cevap buldu! Bir Zamanlar Çukurova yeni sezon onayını aldı ve dizi devam edecek!

 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@