250.000 TL borç aktarımı amacıyla start verilmiş durumda. Hemen hesaplara geçiyor. Bankalar üzerinden kredi ve kredi kartı borçları amacıyla nakit alacaklara mühim haber geldi.

TEB bankası 50 bin TL ihtiyaç kredisi başladı TEB bankası 50 bin TL ihtiyaç kredisi başladı

250 bin TL'ye kadar borç aktarımı kredisi alabilmek isteyen vatandaşlar amacıyla başlatılan yeni kampanyada, kamu bankaları, star vermiş durumda. Kamu bankalara yapmış oldukları bu kampanyada tüketici kredisi olarak borç aktarımı kredisi verecek ve başka bankadaki olan güncel, borçlar kapatılarak, sizlere prosedür yapılacak. Bankalara olan borçları bağlamında kötü günler geçiren ve zorlu bir yaşam süren vatandaşlar amacıyla startı verilen bu kampanyada nakit kredi kullanacak olan vatandaşlar, süratli bir şekilde prosedür yapacak ve bankadan süratli bir şekilde onay alacak. 

Vakıfbank bağlamında 250.000 TL borç transferi kredisi müracaatı nasıl yapılır?

Vakıfbank bağlamında 250.000 TL  tüketici kredisi kullanacak olan vatandaşlar, hem borç kapatma, hemde tüketici kredilerini aynı anda kullanabilecek. Devlet bankası olan Vakıfbank üzerinden prosedür yaparak müracaat gerçekleştirmek istiyorsanız ve borç aktarımı kredisi kullanmak istiyorsanız size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek, kimliğinizi ve gelir belgenizi yanınızda götürerek, müracaat yapmanız mümkündür. 

Vakıfbank bağlamında değerlendirilecek olan bu kredi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar, süratli bir şekilde neticelerini alabilecek ve bankadaki başka kredi kampanyaları ile eş güdümlü bütün kredi kartı borçlarını anında kapatabilecektir. 

Vakıfbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına müracaat gerçekleştirmek isteyen bireylerin emekli olmaları halinde emekli maaşlarını bu banka üzerinden almaları gerekiyor. 

Akbank ile borçlara elveda

Akbank, üzerinden borç aktarımı kredisi kullanacak olan vatandaşların bireysel müşteri olması halinde en yakın Akbank şubelerine ulaşarak kimlik ve gelir, belgeleriyle eş güdümlü başvurularını gerçekleştirerek, bu krediyi alabileceklerini söyleyebiliriz. 

Akbank, bilhassa emekli olan vatandaşlar amacıyla emekli maaşlarını kendi bankalarına taşıyarak, yüksek limitli borç kapatma kredisi ve gereksinimleri olması halinde aynı kredi amacıyla de tüketici kredisi olanağı da sağlamaktadır. 2 sene  vadeli ve ilk taksit ödemesinde 90 gün ertelemeli olarak kredi kullanmak istiyorsanız, Akbank şubelerine giderek hemen başvuru yapabilirsiniz.