Halkbank'tan hemen gün içerisinde 22.000 TL kredi imkânını kaçırmayın! Halkbank gün içerisinde hemen 22.000 TL kredi imkânı sağlayacağını duyurdu. Son dakika haberi olarak açıklama yapıldı.

Halkbank Genel Müdürü açıkladı! Bankadan ihtiyacı olanlara düşük faizli nakit hemen ödenecek. Nakit sorunu olan bireylerin genellikle ilk tercihi Halkbank olmaktadır. Hızlı ve aynı gün içerisinde 22.000 TL kredi vereceğini aktaran banka müşterilerini sevindirdi. İhtiyaç sahiplerinin Halkbank mobil, internet bankacılığı, Halkbank ATM’lerinden günün rastgele bir saati müracaatta bulunabilirler. Gün içerisinde geri dönüş alacak olan vatandaşlar krediyi istedikleri hesaba aktarabilecekler.

Meclis Onayladı Emeklilik Hayal Olmaktan Çıktı! Sigorta Prim Düzenlemesiyle EYT'den Sonra Bir İlk Yaşanıyor! Meclis Onayladı Emeklilik Hayal Olmaktan Çıktı! Sigorta Prim Düzenlemesiyle EYT'den Sonra Bir İlk Yaşanıyor!

Halkbank'tan hemen gün içerisinde 22.000 TL kredi olanağını sosyal medya hesaplarından duyurdu. Yapılan duyuruda gelir belgesi koşulu olmadan hemen kredinin detayları verildi. Sigortalı çalışan, emekli ya da devlet memuru olarak çalışanların bu krediye başvurabileceği belirtilirken bu krediye ilaveten esnaf, çiftçi ve de ticari tüketici kredisi şeklinde de başvurula bilinecek. 22.000 TL olan kredi limiti 3 sene taksitle taksitlendirilebilecek. Hem de ilk taksit 60 gün ya da 90 gün ertelenebilecek. Vatandaşlar bankanın kredi politikalarına uyuyor ise anında bu krediyi kullanabilecekler.

Halkbank kredisi almak isterseniz eğer oturduğunuz il ve ilçeye en yakın Halkbank şubesi ziyaret edebilirsiniz. Şubede bireysel müşteri uzmanının kredi alacak olan vatandaşlarla ilgilenmesi ile çok kısa sürede başvurunuzu yapabilirsiniz.  Aynı vakitte Halkbank internet bankacılığından ya da mobil uygulamasından her an başvurunuzu yapabilirsiniz. Nihayete eren kredinizi en yakın şubeye gelerek nakit olarak alabilirsiniz.