Emekli vatandaşlarımız için promosyon rakamları bilindiği gibi açıklığa kavuşmuştu. Bu anlamda diğer kurumlarda bomba gibi paralar veriyor.

İkinci El Araçlar Sıfırlara Yaklaşıyor! Üç Sene Öncesine Geri Döndüren Artış! İkinci El Araçlar Sıfırlara Yaklaşıyor! Üç Sene Öncesine Geri Döndüren Artış!

Resmen imzalandı! 34 bin TL hesaplara yatıyor... Bomba gibi promosyon rakamı müjdesi! Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesinin İş Bankası ile imzaladığı promosyon miktarı çalışanları mest etti. 2022 senesine damga vuran konular arasında yer alan maaş promosyonları ile alakalı yeni haberler gelmeye  devam ediyor. Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi bağlamında hayata geçirilen son dakika açıklamasına göre, Türkiye İş Bankasıyla anlaşmaya varıldı. Buna göre 34.000 TL personellerin hesabına yatacak.

Resmen imzalandı! 34 bin TL hesaplara yatıyor

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Alptekin'n imzalanan banka promosyonu ile alakalı açıklaması:  'Üniversitemiz ile Türkiye İş Bankası arasında “Maaş ve Promosyon Ödeme” protokolünü imzaladık. Anlaşmanın bütün personelimize hayırlı olmasını diliyorum.''