Son günlerde Fed toplantılarından olumsuz sonuçların çıkması da doların bu önlenemez yükselişini hızlandıran en büyük unsur oldu.

15 gün sonra resmen deprem olacak! hemen bakın, ona göre karar verin... Dolar dört nala geliyor! Son günlerde Fed toplantılarından olumsuz sonuçların çıkması da doların bu önlenemez yükselişini hızlandıran en büyük unsur oldu. Uzmanlar şu an dolarla ilgili önümüzde ki ayı işaret ediyor ve asıl patlamaya hazır olun diye yatırımcıları uyarıyorlar. Anlaşılan dolar ilerleyen günlerde yatırımcısını daha da sevindirecek.

Doların Sonu Ne Olacak 

Doların daha ne kadar yükseleceği ile ilgili bilinmezlik devam ederken konunun uzmanları artışın devam edebileceğini belirtiyorlar. Bu yükselişin durması için Merkez Bankasından çeşitli önlem gelebileceğini belirten uzmanlar bu durumun bir süreliğine doların bulunduğu fiyatta kalmasını sağlayabileceğini ama böyle bir durumda dahi doların yıl sonuna kadar artış eğrisine tekrar gireceğini söylüyorlar.

Bu durumun tersine dönmesi içinse köklü bir ekonomi planı değişikliğine gitmenin şart olduğunu dile getiren uzmanlar bu artış durumunun getireceği kötü sonuçların piyasalarda büyük kırılma yaratabileceğini ve iç piyasaların çok daha zor günler geçirebileceğini belirtiyorlar. 
 

Ev Hanımları Devletten Nakit Destek Alıyor! Kadınlara 1000 TL'lik Devlet Desteğinde Şartlar Nedir? Ev Hanımları Devletten Nakit Destek Alıyor! Kadınlara 1000 TL'lik Devlet Desteğinde Şartlar Nedir?

ilan365.net özel haber