Son dönemde enflasyon oranlarının oldukça yüksek çıkması sonrası vatandaşlar borçlandıkça borçlandı. Haberimizde verdiğimiz detay hayat kurtarır.

Borçlarınız sıfırlanıyor, mefta oluyor! Borcu harcı olanlara müjde geldi! İşte bunun için yapmanız gereken... Vatandaşların borçlarını ödeyememesi sonrası bankalar çeşitli kampanyalar düzenleme kararı almışlardır. Bu yaşanan güçlüklerden artık bir yeni çıkış yolu görünmüştür. Haber Akbank’tan geldi. Şu ana kadar kredisi ve kredi kartı olup borçlarını tamamlayamamış olanlar için bir müjde özelliğinde olan haber şu şekilde. Artık yeni bir borç kapatma kredisi ile tüm borçlarınız ile girilen çıkmazdan çıkabileceksiniz.

Düşük Faiz Uzun Vade

Borçları kapatma olanağı dışında en önemli borç kapatma kredisinin özelliği uzun vadeye yayarak toplam borcu ödeyebilme olanağıdır.

Böylece daha az vadesi kalmış ancak toplamda birden fazla olduğu için ödeme zorluğu çektiğiniz tüm borçları toplayacaksınız. Toplam borcu da 3 yıla yayacaksınız.

36 taksit ile aynı borcu ödemek çok daha kolay olacak. Bir başka olumlu özellikte düşük faiz uygulamasıdır.

Akbank hesabı olan kişiler 7 gün içinde işlem yapmazsa bir daha alamayacak Akbank hesabı olan kişiler 7 gün içinde işlem yapmazsa bir daha alamayacak

Alacağınız kredinin diğer aldığınız kredilerden düşük faiz ile olması sizin ödemenizi çok daha kolaylaştıracaktır.

Böylece kolay ve sıkılmadan, tekrar ödeme geciktirme sorunu yaşamadan borcunuzu üç yıl içinde tamamlayıp ödeyeceksiniz.

ilan365.net özel haber