Avantajlı kredi kampanyası ve özel faiz oranları müşteriler için sunuldu. Kredi kullananlar için taksitler azaldı.

Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme! Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme!
Avantajlı kredi kampanyası ve özel faiz oranları müşteriler için sunuldu. Kredi kullananlar için taksitler azaldı. Detaylar haberimizin devamında sizlerle...

İhtiyaç kredisi kullanan vatandaşların taksit miktarı düşüyor! Dev bankanın yapmış olduğu açıklamaya göre müşteriler banka kartlarından bin tl harcamada bulunduklarında diğer ay nakit iade elde ediyor ve sözleşmedeki faiz oranı düşüyor. ING Türkiye müşterilerine ve yeni hesap oluşturacak tüm vatandaşlara kredi fırsatını resmen ilan etti. Taksit miktarı düşecek. Banka tarafından yapılan açıklamaya göre, Turuncu Ekstra programında bulunan ihtiyaç kredisi uygulaması ile ING müşterileri nakit iade elde ederek ihtiyaç kredisinde daha düşük taksit ödemesi yapıyor.

Müşterilerine her süre zarfında, her yerden kolay ve zahmetsiz hizmet sağlamak amacıyla faaliyette bulunan ve "Bankacılığa daha az, hayata daha çok zaman" sloganıyla hız kesmeden emin adımlarla yürümeye devam eden ING Türkiye, Turuncu Ekstra Avantajlı kredi fırsatları ile müşterilerine kredi faiz oranı yüzde kaç olursa olsun Turuncu Ekstra programı çerçevesinde nakit iadeyle yararlanabilecekleri çok özel faiz oranları sunuyor.

Turuncu Ekstralı Müşteriler Nakit İade KazanıyorTuruncu Ekstra programı içerisinde bulunan ihtiyaç kredisi uygulaması ile Turuncu Ekstralı'lar nakit iade elde ederek ihtiyaç kredisinde daha düşük taksit ödemesi yapıyorlar. İhtiyaç kredisi taksit miktarını indiren bu uygulama ile ING müşterileri ihtiyaç kredisi çektiklerinde, fatura, market alışverişi gibi yapılan aylık harcamalarının en az bin lirasını banka kartından çektikleri durumda, bir sonraki ay taksit tarihinde nakit iade hakkı elde ediyorlar.

Banka Kartı İle Harcama Yapana Düşük FaizBu sayede kullanmış oldukları ihtiyaç kredisi taksitlerine, ilişkili ay sözleşmesindeki faiz oranından daha düşük olarak yansımaktadır. Nisan ayı boyunca sürecek olan Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi fırsatı ile Turuncu Ekstra programına dahil olan ve ihtiyaç kredisi çeken ING müşterileri banka kartları ile aylık 1.000 TL harcama gerçekleştirmeleri halinde bir sonraki ay nakit iadelerinde 5 bin TL'ye kadar %0,99, 5.001 TL ile 20 bin TL arasında ise %1,39 yansıyan avantajlı faiz oranlarından faydalanacak.

Dev Kampanya Açıklandı!Açıklamada görüşlerini belirten ING Türkiye Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Ozan Kırmızı, "Kampanyamız ile pandemi sürecinde yükselen nakit ihtiyaçları karşısında müşterilerimizin yanında onlara destek olmayı hedefledik. Turuncu Ekstra ile müşterilerimizi ekonomik alanda desteklemeyi sürdüreceğiz" dedi.

Kredi Ödemelerinde Nakit İade Fırsatı

ING Türkiye'nin sağladığı avantajlar ve kampanyalar ile müşterilerine destek olmayı sürdürdüklerini dile getiren Ozan Kırmızı, şu ifadeleri açıklamalarına ekledi;

"ING olarak müşterilerimizin hayatında bankacılığın yerini en aza düşürerek onları önceliklerine odaklanarak istedikleri hayatı yaşamaları adına cesaretlendiriyoruz. Müşterilerimize her zaman, her yerden kolay, akıllı ve kişisel bir deneyim tecrübesi yaşatarak zahmetsiz bir bankacılık hizmeti sağlamanın beraberinde ekonomik alanda da onlara destek olmayı amaçlıyoruz. Tasarruf odaklı ve avantajlarla dolu Turuncu Ekstra programımız ile müşterilerimize kredi ödemelerinde nakit iade fırsatı sunuyoruz. Bu çerçevede koronavirüs salgını döneminde yükselen nakit ihtiyaçları karşısında müşterilerimizin yanında olmayı hedefleyerek avantajlı yansıyan faiz oranlarını kapsayan Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi Kampanyasını oluşturduk."

Nisan Ayı Boyunca Geçerli Olacak

Nisan ayı boyunca sürecek olan Turuncu Ekstra Avantajlı kredi fırsatından hem mevcut hem de programa ilk defa katılım sağlayacak olan ING müşterileri faydalanabilecek. Nakit ihtiyacı olan ve ekonomik alanda sıkıntılar yaşayan vatandaşları yakından ilgilendiren kredi gelişmesinin ayrıntıları gündeme gelmeye devam ediyor.