Yetenekli oyunculuğunun yanında güzelliğiyle de çokça kendinden bahsettiriyor Pınar Deniz. Şimdilerde TV8 ekranlarında yayınlanan psikolojik dizide canlandırdığı Nazlı karakteri ile herkesi ekrana kilitlemeyi başarıyor.

Yetenekli oyunculuğunun yanında güzelliğiyle de çokça kendinden bahsettiriyor Pınar Deniz. Şimdilerde TV8 ekranlarında yayınlanan psikolojik dizide canlandırdığı Nazlı karakteri ile herkesi ekrana kilitlemeyi başarıyor.

Pınar Deniz Nereli?


Pınar Deniz Adana’da dünyaya gelmiştir. Aslen Mardinli ve Arap kökenli olduğu bilinen oyuncunun hayatının büyük bir kısmı Adana diğer büyük kısmı ise İstanbul’da geçmiştir. Küçük yaşlarda ailesi ile birlikte İstanbul’a yerleşen güzel oyuncu burada İstanbul Üniversitesinde Halkla İlişkiler Bölümünde akademik eğitimini tamamlamıştır. Şimdilerde hala aynı şehirde yaşamına devam etmektedir güzel oyuncu.

Pınar Deniz Kaç Yaşında?


Pınar Deniz 1993 senesinde dünyaya gelmiştir. Güncel tarihimize göre hesaplamalar yaptığımızda yetenekli oyuncunun yaşı 27 çıkmaktadır. 2021 yılının Kasım ayında güzel oyuncu 28 yaşına girecektir. Kasım ayının 4’ünde doğan Pınar Deniz akrep burcudur. Sosyal medyayı aktif biçimde kullanan güzel oyuncu buradan da hayranları ile iletişim kurmayı ihmal etmiyor. Günlük yaşantısında da neşeli bir kişiliğe sahip olan Pınar Deniz bunu ekranlara yansıtmaktan da çekinmiyor. Yakın zamanda Arda Türkmen’in düzenlediği Omuz Omuza adlı yemek programına da katılan yetenekli oyuncu burada hem eğlendi hem de seyredenleri eğlendirdi.

Pınar Deniz Dizileri
Kibar, samimi, güzel ve yetenekli oyuncu Pınar Deniz Adana’da dünyaya gelmiştir. Adana’dan ailesi ile birlikte İstanbul’a gelmiş ve burada da oldukça iyi bir çocukluk dönemi geçirmiştir. Küçük yaşlarında başladığı dans oyuncunun sanata olan ilgisini de tetiklemiştir. Dansı sevdiği kadar oyunculuğu da seven oyuncu küçüklük hayallerinden birinin de oyunculuk olduğunu söylemiştir. İstanbul Üniversitesinde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde eğitim alan yetenekli oyuncu 2014 senesinde de aktif olarak profesyonel oyunculuğa başlamıştır. Şimdilerde hala oyunculuğa devam etmektedir.

2014 senesinde Sil Baştan isimli televizyon dizi Pınar Deniz için ilk kamera önü oyunculuk deneyimidir. Burada Evrim karakterine hayat vermiştir. 2014 senesinde attığı bu ilk adım ve sergilediği başarılı oyunculuk ile yapımcıların dikkatlerini çekmeyi başaran oyuncuya yeni teklifler gecikmeden gelmiştir.

2015 senesinde Beyaz Yalan isimli televizyon dizisinde de Azra karakteri ile ekranlarda yerini almıştır Pınar Deniz.

2016 ve 2018 seneleri arasında ise dahil olduğu proje ile kariyerindeki önemli bir dönüm noktasını tamamlamıştır Pınar Deniz. Dahil olduğu Vatanım Sensin dizisi kadrosu usta oyuncunun kariyerinde çok önemli bir yere sahiptir. Kurtuluş savaşı dönemi Türkiye’sini anlatan dizide başrolde Halit Ergenç, Bergüzar Korel gibi önemli isimler yer almıştır. Pınar Deniz’de bu dizide başrolde yer almıştır. Dizi çok sevilmiş büyük beğeni ile adından bahsettirmiştir. Yüksek reytingler ile uzun süre ekranlarda yerini koruyan dizi oyuncu için de tanınma ve hayran kitlesini genişletmek için çok faydalı bir iş olmuştur.

2018 senesinde Bir Deli Rüzgar isimli televizyon dizisinde de başrolde yer almıştır Pınar Deniz.

2020 senesinde Aşk101 isimli internet dizisinde öğretmen Burcu karakterine hayat vermiştir. Dizi uluslar arası bir proje olarak dünya çapında ses getirmiştir. 2020 senesinde Menajerimi ara adlı televizyon dizisine de kendisi olarak konuk oyuncu kategorisinde dahil olmuştur Pınar Deniz.

2021 senesinde Kırmızı Oda adlı Gülseren Budayıcıoğlu’na ait dizide Nazlı karakterine hayat vermiştir güzel oyuncu. Buradaki oyunculuğuyla da herkesi kendine hayran bırakmıştır Pınar Deniz.