Borç kapatma kredisi veren bankalar belli oldu. Kasım ayı itibarıyla SMS ile başvuru yapmanız halinde krediniz hesabınıza yatacak.

Bankaların faizleri yükseltmesiyle beraber kredi çekmek iyice zorlaştı. Öte yandan 89 bin TL'ye borcunuzu nasıl kapatırsınız, borç  kapatma kredisi nasıl çekersiniz bundan söz edeceğiz. Her geçen gün bankalara borçlu vatandaşların sayısının arttığına şahit oluyoruz. Yüksek kredi faiz oranlarına rağmen, enflasyonun yükselmesi ve ardı ardına gelen zamlar, birçok kişiyi kredi çekmeye itiyor. Özellikle, birden fazla bankadan kredi kullanmış olan vatandaşlar, bu borçlarını tek bir çatı altında toplamak için çareler arıyorlar. İşte tam bu noktada, İş Bankası borçlu vatandaşlar için umut verici bir adım atarak, yeni bir kampanya başlattı. İş Bankası, diğer bankalardaki borçları kapatabilmek için 99.998 TL’ye kadar borç kapatma kredisi sunacağını duyurdu.

SMS ile Borç Kapatma Kredisi

İş Bankası’nın 2023 yılında sunacağı borç kapatma kredisine başvurmak oldukça kolay. İşCep mobil uygulaması, bankamatikler, internet şubesi veya SMS yoluyla bu krediye başvurabilirsiniz. SMS ile başvuru yapacak vatandaşların, nakit ihtiyaçlarını, TC kimlik numarası, kredi tutarı ve doğum tarihi bilgilerini 40 42 numarasına eksiksiz şekilde göndermeleri gerekiyor. İş Bankası, eksik bilgi gönderilmesi durumunda kredi onayı verilmeyeceğini belirtiyor.

TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek TC Kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar Dikkat! 90.000 TL'ye Kadar Ödeme Verilecek

işbankası-8

İş Bankası Düşük Faizli Ödeme Yapıyor

Bankaların kredi faiz oranlarını artırması vatandaşların bütçesini zorlamaya başladı. İş Bankası bu duruma çözüm olarak, borç kapatma kredisini düşük faiz oranları ile sunmayı planlıyor. Vatandaşlar, İş Bankası'nın yetkili şubelerine giderek, düşük faizli borç kapatma kredisi için kendilerine uygun bir ödeme planı oluşturabilirler.