Bankalar doğrultusundan müşterileri çekmek hedefiyle hazırlanan hoş geldin tanışma kredisi bağlamında detaylar gelmeye devam ediyor.

Emekli Olacaklara Güneş Doğdu, Yeni Yargı Paketi TBMM'de Görüşülüyor! Emekli Olacaklara Güneş Doğdu, Yeni Yargı Paketi TBMM'de Görüşülüyor!

Bu banka kafayı yedi! Günlük 30 TL taksitle 20.000 TL tanışma kredinizi anında alın... Bankalar doğrultusundan müşterileri çekmek hedefiyle hazırlanan hoş geldin tanışma kredisi bağlamında detaylar gelmeye devam ediyor.  Denizbank bağlamında resmi web internet sayfası üzerinden dün akşam oluşturulan son dakika açıklamasına göre Denizbank tüketici kredisi paketinde müşterilere özel yüzde 2.94 faiz seviyesi ile tüketici kredisi desteği sağlanacak. Denizbank tanışma kredisi paketi ile 20.000 TL'ye varan nakit para gereksinimleri yönünden 3 sene vade alternatifi sunulacak. Daha uzun vadeli ve yüksek tutarlı kredi paketlerinde ise cazip oranlar ile kredi alınması üstünlüğü tanındı.

Denizbank doğrultusundan oluşturulan son dakika açıklamasına göre Denizbank mobil programı ya da kendilerine En yakın Denizbank şubesi üzerinden yeni müşteri olan vatandaşlara Hoşgeldin faizi altında yüzde 2.94 seviyesi ile tüketici kredisi veriliyor. Yapılan bu krdi kampanyası bağlamında yararlanmak isteyen vatandaşlar ise ilk kez müşteri olmalarının üzerinden en az 7 gün içinde tüketici kredisi başvuru işlemlerini yapmaları durumunda bu orandan faydalanarak kredi çekebilir.

Kredi başvuru işlemlerine onay verilmesi durumunda istenilen tüketici kredisi Vakit kaybı yaşamadan anında hesaplara geçecek. Bu anlamda banka hesabı açılması sebebiyle bir daha kredi çekmek yönünden banka şubesine gitmeye lüzum olmayacak. İhtiyaç kredisi 10 ay aşısından vatandaşın ise kara listede yer almamamsı elzem olmak üzere kredi sicilinin düzgün olması ve aylık gelirinin ise tüketici kredisi aylık taksit tutarını karşılaması gerekir.