Son Dakika: Bu bankadan başvuru yapan 18-65 yaş arası herkes, nakit alıyor! Bankanın yeni yıl kampanyası devam ediyor. Sizlerde acil ihtiyacınızda 20.000 TL ödeme alacaksınız!

PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek! PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek!

2023 yılı itibariyle nakit kredi kullanacak olan vatandaşlara destek kredisi verecek olan Akbank, yaptığı yeni kampanya ile birlikte vatandaşları sevince boğdu. Kredi notu ve kredi siciline göre gelir belgesiz 20.000 TL kredi kampanyası devam ediyor. Bankadan müşteri olan ve kredi kullanmak isteyen herkes, başvurusunu yaptıktan hemen sonra kredi alabileceklerdir. 

Akbank internet sitesinden yapılan bu duyuruda, 18 ve 65 yaş arasında olan kişilere Akbank Direkt uygulaması üzerinden 31 Ocak tarihine kadar ödeme yapılacaktır. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler, banka kredi politikalarına uygunsa hemen kredi onayı alabileceklerdir. 

Akbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Detayları...

Akbank vermiş olduğu 20.000 TL kredilerde banka müşterisi olanlara ayrıcalıklı kredi imkanı sağlamaktadır. Akbank üzerinden sizlerde ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız başvurunuzu bu bankadan yaparak hemen ödeme alabilirsiniz. Kredi notu 1500 ve üzerinde olan kişilere özel faiz oranları ile birlikte işlem yapacak olan Akbank, yaptığı kampanyanın detaylarını da internet sitesinden yayımladı. 

Kredi başvurusu için ayrıca bankanın müşterisi olmamanız durumunda da başvuru yapabilirsiniz. SMS ile ve 444 25 25 numaralı çağrı merkezi numarası üzerinden de kredi başvurusu yapabileceksiniz. Bankadan yapılan bu kredi başvuruları değerlendirmeye alınacak ve size sonuç verilecektir. 

SMS ile kredi başvurusu yapmak için KREDİ TC KİMLİK ve boşluk bırakak kullanmak istediğiniz tutarı 44 25 numarasına mesaj olarak gönderebilirsiniz. Bu şekilde kredi başvurusu yapmış olacaksınız.