PTT Garanti Bankası ve Ziraat Bankası yeni kampanyası ile birlikte vatandaşlara destek olacağını açıkladı.

PTT Garanti Bankası ve Ziraat Bankası yaptığı yeni kampanyada 40 bin TL ödeme için kolları sıvadığını açıkladı. Gelir belgesi istemeden kefilsiz olarak sizlere bu ödemeler sağlanacaktır. Son zamanlarda yaşadığımız enflasyon sebebiyle ay sonunu getiremeyen tüm vatandaşlar, bankaların kredi kampanyalarını tercih ediyor ve araştırıyor. PTT Garanti Bankası ve Ziraat Bankası bu durumda düşük faizli olarak kredi veren bankalar arasında gözümüze çarpıyor. Bankalardan eğer uygun faizli ve anında onay almak istiyorsanız, bu bankaların yaptıkları kampanyaları tercih edebilirsiniz. 

PTT üzerinden kredi başvurusu 40.000 TL onaylı olarak verilecek!

PTT ve Aktifbank arasında yapılan anlaşma sonrasında 40.000 TL kredi alacak kişilere Nkolay kredi verileceği açıklandı. Banka bu kredileri SMS ile ve PTT şubelerinden onaylıyor. SMS ile onay almak için PTT yazın boşluk bırakın ve TC KİMLİK numaranızı yazarak 3050 numarasına mesaj gönderin. Bu şekilde kredi almış olacaksınız. 40.000 TL kredi aldığınızda 36 ay vadeye kadar işlem yapılır. Bankanın şu anki faiz oranları diğer bankalar ile karşılaştırma yaptığımız zaman biraz yüksek. 4.19 faiz ile PTT rekor kırıyor.

Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek! Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek!

Garanti Bankası ve Ziraat Bankası 40.000 TL kredi başvurusu kampanyası başladı!

Garanti Bankası ve Ziraat Bankası bireysel müşterilere kredi imkanı sağlamaya devam edecek. Düşük faizlerle alacağınız bu kredilerde başvuru yapacak olan kişilere banka 40.000 TL ödeme vermektedir. Kredi işlemlerinizi yaptıktan hemen sonra başvurunuzu yapacak ve kredi ödemesi alacaksınız. Garanti Bankası ve Ziraat Bankası şubelerine giderek kredi başvurusunu yapacak olan tüm vatandaşlar bankadan 36 ay vadeye kadar kredi alabilmektedirler. Kredi notu ve kredi sicili bu bankalar tarafından önemlidir.