Yaşanan ekonomik zorluklar nedeniyle vatandaşlar banka kredilerine yoğun ilgi göstermektedir. Ancak ilerleyen zamanlarda çoğu kişi borçlanmadan dolayı mağduriyet yaşadı. Bankalara borcu olanlar için büyük bir müjde duyuruldu. Düşük faizli kredi konusunda kamu bankalarının ön planda olduğu da biliniyor!

Bu bankalara kredi, nakit veya kredi kartı borcu olanlar Aktif Bank-Akbank-Denizbank-Teb-Halk-Vakif-Ziraat-İng-İş Bankası-Finansbank... Düşük faiz imkânı ile borç kapatma kredisi geçtiğimiz günlerde resmî açıklama ile duyuruldu. Türkiye ekonomi bankası, iş bankası ve ziraat bankası gibi bankacılık sektörünün önde gelen bankaları da bu yeni kredi sistemini aktif hale getirdi. Özellikle düşük faizle kredi almak istiyorsanız İş Bankası başta olmak üzere, Finanbank, Ziraat ve Vakıfbank’ı değerlendirebilirsiniz!

İş Bankası Borç Kapatma Kredisi

Borç kapatma kredisinde en fazla vade seçeneği veren banka iş bankası oldu. Toplam da 36 aya kadar vade imkânı veren bankanın faiz oranları da oldukça düşük tutarlarda. Ayrıca borçlarını iş bankası sisteminde birleştiren vatandaşlar için de özel faiz oranları verilecek. Genel olarak faiz miktarı 10 TL için yüzde 1,50 olarak belirlendi.

Finansbank Borç Kapatma Kredisi

Finansbank'ın sunduğu borç kapatma kredisinden yararlanabilmek için barçaların banka sisteminde birleştirilmesi şartı aranmaktadır. Öte yandan kredi geri ödeme vade seçeneği ise 24 ay olarak belirlenmiştir. Kredi faiz oranı ise yüzde 1,6 olarak belirlendi. 10 Bin TL’lik borç kapatma kredisi talebinde yaklaşık olarak aylık 350 TL taksitlendirme yapılmaktadır.

Aktif Bank Borç Kapatma Kredisi

Aktif bank borç kapatma kredisinden yararlanabilmek için bazı şartlar bulunmaktadır. Bu krediden yararlanabilmek için banka müşterilerinin emekli olması gerekmektedir. Kredi geri ödememe vade seçeneği ise 24 ay olarak belirlenmiştir. Kredi faiz tutarları ise yüzde 2,5 olarak belirlendi. Ayrıca banak müşterilerin N kolay internet bankacılığını kullanmaları durumunda da ek bazı avantajlardan yararlanabileceği duyuruldu.

Gözden kaçırmayın

İşkur 100.000 Personel Alımı Yapacağını Duyurdu! Vasıflı, Vasıfsız En Az İlkokul Mezunu Olmak Yeter İşkur 100.000 Personel Alımı Yapacağını Duyurdu! Vasıflı, Vasıfsız En Az İlkokul Mezunu Olmak Yeter

İNG Bank Borç Kapatma Kredisi

Bu bankalardan borç kapatma kredisine başvuru yapan müşterilere yüzde 1,5 faiz oranları verilmektedir. Ancak bu krediden yararlanabilmek için müşterilerin borçlarını İNG bank üzerinde birleştirmesi gerekmektedir. Öte yandan bu bankanın geri ödeme vade sayısı ise 24 ay olarak belirlenmiştir.