Bu Fırsatı Kaçmaz! SSK Emekli Sandığı Ve BAĞ-KUR Emeklisi Olanlar, Kampanya 31 Mart’a Kadar Devam Ediyor…

Bu fırsat kaçmaz! SSK, Emekli Sandığı ve BAĞ-KUR emeklisi olanlar, kampanya 31 Mart’a kadar devam ediyor. Süre bitmeden hemen başvuru yaparak bu imkândan faydalanabilirsiniz. Emekli olan her kişi sağlanan bu imkândan faydalanabilir. Kaçırılmayacak fırsat 31 Mart tarihine kadar devam edecek.

İş Bankası’ndan Promosyonlar İçin Dev Adım

2023 yılı için de emekli promosyonları ile ilgili olarak İşbank dev adım attı. Promosyon ödemeleri ile ilgili olarak açıklama yapan banka emeklilere müjde verdi. Sosyal Güvenlik Kurumu ile İşbank arasında yapılan anlaşma gereği emekli vatandaşlara promosyon verilecek. Kasım 2022 tarihi ile başlatılan kampanyada promosyon ödemesi olarak 7 500 TL tutar belirlendi.

Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek! Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek!

Yeni yapılan anlaşma ile 31 Mart 2023 tarihine kadar geçerli olacak olan promosyonda emekli maaşlarına göre promosyon ödemesi yapılacak. Sosyal güvenlik kurumlarından emekli olanlar bu promosyondan faydalanabilecek. Faydalanmak isteyenler en yakın İşbank şubelerine uğrayarak başvuru yapabilir. Başvuru yapabilmek için tek şart 3 yıl boyunca emekli maaşını İşbank üzerinden almak gerekiyor.

İş Bankası Promosyonlar İle İlgili Detayları Açıkladı

Emekli olan vatandaşlara promosyon ile ilgili müjde veren İşbank, ödemeler hakkına detaylı bilgilendirme yaptı. Yapılan açıklamada 3 yıl boyunca İşbank üzerinden maaş alma konusunda taahhütte bulunan kişilere promosyon ödemesi yapılacak. Başvuru yapmak için banka şubesine gitmeden internet şubesi kullanılarak başvuru yapılabilir. Bunun yanı sıra mobil uygulama üzerinden de başvuru imkânı bulunuyor. Ayrıca telefon vasıtası ile maaş taşıma işlemleri yapılabilir.
Banka üzerine maaş taşıma işlemlerini tamamlayan herkes anında promosyon ödemesi için başvuruda bulunabilecek. Şayet emekli maaşı PTT üzerinden alınıyor ise maaşınızı banka üzerine taşıyarak ardından başvuru işlemi yapabilirsiniz.