Başvuru açıklaması bugün geldi. TC kimlik numaranızı yazıp 45.000 TL ödeme alma imkanınız var. T.c. kimlik numaranızı yazdıktan sonra 45 bin TL nakit kredi kullanacak olan kişiler...

PTT Üzerinden Yapılacak Yardım Parası Ödemeleri: Dar Gelirli Vatandaşlara Devlet Desteği Yolda! PTT Üzerinden Yapılacak Yardım Parası Ödemeleri: Dar Gelirli Vatandaşlara Devlet Desteği Yolda!

Bugün açıklandı! Vatandaş dört köşe oldu! TC kimlik numaranızı yazarak 45.000 TL ödemeler alın! 45.000 TL nakit kredi kullanacak olan vatandaşlar İş Bankası bağlamında başvurularını gerçekleştirerek 2 dakika içinde kredi onayı alabilecektir. Bankalar son günlerde yapmış oldukları tüketici kredisi kampanyaları ile eş güdümlü süratli bir şekilde kredi onayı almaktadır. Nakit kredi kullanacak olan vatandaşlar İş Bankası kredi politikalarına makul olmaları halinde bankanın günün her saati vermiş bulunduğu bu tüketici kredisine müracaatını gerçekleştirebiliyor.

45.000 TL nakit kredi onayı verecek olan İş Bankası bağlamında yapmış bulunduğu Bu kampanyada vatandaşların kredi notları oldukça önemlidir.  Kredi notuna göre faiz oranlarından yararlanılarak kişilere en çok 3 sene vadeye kadar prosedür yaparak kredi olanağı sağlamaktadır. İş Bankası üzerinden nakit kredi kullanacak olan vatandaşlar emekli olmaları halinde emekli maaşını bu bankaya taşıması ile eş güdümlü hem emekli kredisi hem borç kapatma kredisi hem de bankanın vermiş bulunduğu 2000 TL emekli promosyonu kampanyasından faydalanabilir.  İş Bankası resmi internet sitesi üzerinden müracaat ile ilgili verileri alabilir ve güncel faiz oranlarını öğrenebilirsiniz.

İş Bankası SMS ile kredi alma 

İş Bankası bağlamında müraacat yapacak olan ve bu sayede kredi alacak olan vatandaşlar cep telefonları üzerinden atacakları mesaj ile eş güdümlü süratli bir şekilde bankadan kredi başvurusunda bulunabiliyor. İş Bankası SMS ile tüketici kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar amacıyla başlatmış bulunduğu Bu kampanyada kredilerini süratli bir şekilde alacak olan kişilerin SMS atmaları halinde hemen onay olabilecekleri kampanyayı kendi internetten duyurdu.

İş Bankası tüketici kredisi müracaatı bundan sonra SMS ile yapılıyor. İş Bankası sms ile kredi müracaatı gerçekleştirmek amacıyla kredi sayısını ve TC kimlik numaranızı aratarak 4402 'ye gönderiyorsunuz. İş Bankasını arayarak da kredi müracaatı yapabilirsiniz. 0 850 724 0 724 Telefon Şubesi aranarak süratli ve basitçe yapılabilir.