Bir süre önce Gülşen’i ‘külotla sahneye çıkmasınlar’ eleştirmesinin ardından Nihat Doğan’la bir otelde 4 kadınla olan fuhuş partisi yeniden gündeme gelen İzzet Yıldızhan’ın, Sisi lakaplı trans birey Seyhan Soylu’yla büyük bir aşk yaşadığı ortaya çıktı.

Ünlü türkücü İzzet Yıldızhan bir süre önce, cesur sahne kıyafetleriyle olay olan Gülşen için sarf ettiği ‘külotla sahneye çıkmasınlar’ sözleriyle olay yaratmıştı. İzzet Yıldızhan, bu sözleri sonra eleştiri oklarının hedefini olmuştu. İzzet Yıldızhan’ın bu sözleri sonrası magazin defterleri kaynamaya başlamış ve İzzet Yıldızhan’ın Nihat Doğan’la yaşadığı grup seks skandalı yeniden gündeme gelmişti.

OTELDE 4 KADINLA…

Yıllar öncesine ait olay bir anda tekrar sosyal medyanın gündemine geldi. Olay Nihat Doğan ve İzzet Yıldızhan’ın Ebru Gündeş’i dinledikleri oteldeki mekanda 4 kadınla otel odasına çıkmasıyla başlıyor. İddiaya göre İzzet Yıldızhan mekanda tanıştığı 4 kadınla odasına çıkıyor ardından Nihat Doğan’ı arıyor. Nihat Doğan odaya geliyor ancak kısa bir süre sonra odadan çıkıyor.

İzzet Yıldızhan, 4 kadınlar birliktelik yaşadıktan sonra Nihat Doğan odaya geliyor ve 3 kadınla odanın bir bölümünde ilişkiye girerken, İzzet Yıldızhan o kadınlardan biriyle odanın bir başka bölümüne giriyor. İddiaya göre de, İzzet Yıldızhan o kadına şiddet uyguluyor ve olay güvenlik güçlerinin araya girmesiyle bitiyordu. Günlerde konuşulan bu magazin skandalı, Gülşen olayından sonra yeniden gündeme gelmişti ki, İzzet Yıldızhan bu kez akıllara zarar başka bir skandalla gündeme geldi. Sisi lakaplı, Seyhan Soylu’nun iddiasına göre, kendisi ve İzzet Yıldızhan bir dönem büyük bir aşk yaşamış hatta Sisi intihara bile teşebbüs etmişti. İşte haberin detayları…

‘İZZET YILDIZHAN’LA BÜYÜK BİR AŞK YAŞADIM’

Şimdilerde Youtube’da magazin programı yapan Sisi lakabıyla bilinen Seyhan Soylu o magazin programında, gündeme bomba gibi düşen bir açıklama yaptı. Seyhan Soylu, İzzet Yıldızhan’la 30 yıl önce büyük aşk yaşadığını, annesinin Yıldızhan’la aralarındaki ilişkiye öğrenip hakkında araştırma yaptığını ve bu araştırma sonucunda 2 hayat kadınıyla birlikte olduğunu öğrenmesi üzerine, annesinin ilişkiyi bitirdiğini açıklamıştı.

MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi! MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi!

DAVA AÇTI AÇMASINA AMA…

Seyhan Soylu’nun bu açıklamaları sonrası İzzet Yıldızhan, Seyhan Soylu’ya dava açtı. Kendisine hakaret ettiğini iddia eden İzzet Yıldızhan’ın dava açması sonrası Seyhan Soylu açtı ağzını yumdu gözünü. Kimseye hakaret etmediğini söyleyen Seyhan Soylu üzerine atılan suçu kabul etmediğini söyledi. Ayrıca Seyhan Soylu ayrıldıkları dönem çok üzüldüğünü ve Ahu Tuğba’nın evinde intihara teşebbüs ettiğini de açıkladı.