Hemen başvuran herkes 340 bin TL tutarında ev sahibi olma imkanlarına sahip oluyorlar. 42 bin TL peşinat ile aylık 1955 TL kira öder gibi alın!

42 bin TL peşinat ile aylık 1955 TL kira öder gibi ev sahibi olma imkanını TOKİ konutları sizlere en iyi standartlarda sunmayı başarıyor. Sıfır daire imkanlarından faydalanma fırsatlarına sahip olmak isteyen herkes bu hizmetlerden yararlanma olanaklarına sahip oluyorlar. 340 bin TL tutarında ev sahibi olmak isteyen herkese özel olanaklar dahilinde sunulan imkan paketlerinin geniş standartlarda kişilere sunulması planlanıyor.

Kişilere özel olanaklar dahilinde gerçekleşen hizmet ödemelerinin avantajlı olanaklar dahilinde gerçekleşmesi belirleniyor. 1955 TL taksitle sıfır daire satışları son günlerde ilgileri üzerine çekmeyi başarıyor. TOKİ her geçen gün çok daha uygun seçeneklerle vatandaşların ev sahibi olması için çalışmalarına devam ediyor. 

Cumhurbaşkanı Kararı Açıkladı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından sunulan imkanların Cumhuriyet tarihinin en büyük konut projesi olduğu belirtiliyor. Konut projelerinin gelecek günlerde avantajlarla dolu olanaklar dahilinde kişilere sunulması bekleniyor. Ödemeler düzenli olarak taksitli olarak gerçekleşecek. 180 ay vadeli imkanlar dahilinde sunulması beklenen konut projelerinin bugün itibariyle başladığı dile getiriliyor.

Taksitle sıfır daire almak isteyenlere özel olanalar dahilinde sunulması beklenen projelerin 14.09.2022 tarihi itibariyle başladığı duyuruldu. Bunun yanında başvurular Ziraat Bankası ve Halkbank üzerinden yapılıyor. Bu konuda Cumhurbaşkanı tarafından gerekli açıklamalar yapılsa da vatandaş bu müjdenin detaylarını merak ediyor.

QNB şifreniz varsa, başvuru yaparak 70000 TL ödeme verilecek! Bankaya gitmenize de gerek kalmayacak QNB şifreniz varsa, başvuru yaparak 70000 TL ödeme verilecek! Bankaya gitmenize de gerek kalmayacak

250 Bin Başvuru 1 Günde Oldu!

Başvuruların başladığı andan itibaren bugün itibariyle 250 bin başvuru olanağının gerçekleştiği belirtiliyor. 1955 TL taksitle gerçekleşecek ödemeler için her şehre özel kontenjan açılması bekleniyor. İstanbul ve Ankara gibi iller ön plana çıkarak böylelikle her açıdan kişiler en iyiden faydalanma fırsatlarına sahip olabilecekler.

Peşinat olanaklarıyla kişiler en iyiden faydalanarak hemen başvurmaları durumunda 340 bin TL’ye kişiler ev alma fırsatına sahip olabilecek. 1955 TL taksitle sıfır daire almak isteyenlere özel olanaklar dahilinde sunulan bu imkanlar 2 ay içinde evlerin teslimiyle gerçekleşmiş olacak.