Bugün emekli oldum diyene son dakika para ödeme haberi geldi! Emekli maaşını bankadan alıyorsanız 30.000 TL daha alacaksınız. Özel bankalar ikaz yaptı! İşte haberimizin detayları

Bugün emekli oldum diyene son dakika para ödeme haberi geldi! 30.000 TL daha hesabınıza yatıyor. Emekli maaşını Akbank, Garanti Bankası ve Denizbank bağlamında alan vatandaşlar amacıyla başlatılan bu kampanyada, gelir belgesiz olarak 30.000 TL'ye kadar ödeme alacak ve bu parayı dilediğiniz vakit kullanabileceksiniz.  Akbank, Garanti Bankası ve Denizbank, emekliye tüketici kredisi olarak verecekleri bu kredilerde 30000 TL kullanacak olan vatandaşlar amacıyla 3 sene vadeye kadar ödeme şablonu oluşmaktadır. Bankalar tarafından sağlanan tüketici kredisi kampanyası ile eş güdümlü sizlerde başka bankadaki olan borçlarımızı kapatarak başka bankalardaki borçlarda ödeme sıkıntısını da giderebilirsiniz. İlk taksit ödemesi bağlamında 90 gün ertelemeli olarak yapabileceğiniz bu kredi kampanyasına müracaat gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar banka şubelerinden ve banka internet sitesi üzerinden prosedür yapabiliyor. 

Belediye KPSS B Grubu Puanıyla Personel Alımı Yapacak! Genel Şartları Karşılayan Yeni İşine Hazırlanıyor! Belediye KPSS B Grubu Puanıyla Personel Alımı Yapacak! Genel Şartları Karşılayan Yeni İşine Hazırlanıyor!

Akbank, Garanti Bankası ve Denizbank bağlamında  emekli olan vatandaşlara müracaat nasıl yapılır?

Akbank, Garanti Bankası ve Denizbank bağlamında emekli olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirmek istiyorlarsa internet bankacılığını kullanarak süratli bir şekilde prosedür yapabilecek.  Akbank, Garanti Bankası ve Denizbank üzerinden emekli maaş alan vatandaşlar, ilk taksit ödemelerinde 90 gün ertelemeli olan bu kredi kampanyalarına başvuru yapabilir.  Nakit para ihtiyacınızın olması halinde başvurularınızı gerçekleştirebileceğiniz bu kredi kampanyalarına, internet bankacılığı üzerinden prosedür gerçekleştirmek isteyen emekliler, kendi emekli maaşı hesapları üzerinden bir şifre oluşturması gerekiyor. 

Oluşturmuş olduğunuz şifre ile eş güdümlü internet bankacılığı mobil uygulamasına giriş yaparak buradan tüketici kredisi başvurunuzu gerçekleştirebilir ve onaylanan tutar, anında kendi emekli maaşı hesabımıza aktarabilirsiniz. 
Emekli olan vatandaşlar ilk maaşlarını alıyorlarsa eğer Akbank, Garanti Bankası ve Denizbank şubelerine taşıyacaksınız banka, size ayrıca, 2000 TL'ye varan emekli promosyon olanağı da sunmaktadır. Bu şekilde süratli bir şekilde başvurunuzu gerçekleştirerek ve ilk taksit ödemesinde 90 gün ertelemeli 3 sene vadeli olarak kredi kullanacaksınız.