Bütün kart sahiplerini sevindirecek bir müjde geldi. Pandemi sürecinde oldukça sıkıntılar yaşayan vatandaşların rahat bir nefes alması için kampanya başlatıldı. Çekeceğiniz 20.000 TL paranızı isterseniz peşin olarak alabilirsiniz isterseniz de limitli olarak kullanabilirsiniz.

Bugün kesinleşti! Tüm bankamatik kart sahiplerine müjde! Hesaplara 20.000 TL yatırılacak! Bankamatik kartlarımıza yatacak olan bu miktar ile rahatlamanız mümkündür. İlgili bankada hesap açtırdıktan sonra banka kartınız adresinize birkaç iş günü içerisinde gönderilecektir. 4 banka tarafından tanınmış ayrıcalıklı kampanya sayesinde limit sorunu yaşamadan kredilerinizi çekebilirsiniz. Sadece ihtiyacınız olan bir banka kartına sahip olmaktır. Kredi isteğiniz anında onaylanarak banka kartlarınıza yatırılacaktır. Bankanın tanımlı müşterisi iseniz mobil uygulamaları kullanabilir, tanımlı müşteri değilseniz hesap açtırarak kredi işlemlerinize başlayabilirsiniz.

PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek! PTT'den emeklilere ek ödeme! PTT emekli maaşlarını alanlara 10 bin TL verecek!

Garanti Bankası ve Akbank'tan Destek

Garanti Bankası ve Akbank tarafından müşteriler için hizmete sunulmuş gelişme kapsamında müşteriler nakit ihtiyacını karşılayabilecek. Bankamatik kartına sahip olan banka müşterileri 20 bin TL krediye anında hesaplarında görerek kullanmaya başlayabilecek. 20 bin TL kredinin geri ödemesi 36 ay vade ile yapılacak. Bu durum ile müşteriler herhangi bir ödeme zorluğu çekmeyecek. Başvuru işlemlerini farklı yollarla yapabilmeniz mümkün. Mobil bankacılık, internet bankacılığı veya şubelerden başvuru yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası ve Vakıf Bank'tan Destek

Vakıfbank ve Ziraat Bankası vatandaşlara kolaylık sağlamak amacıyla tercih edilecek adreslerdendir. Her iki bankadan birini tercih ederek Kredi başvurularınızı anında yapabilirsiniz. Her iki bankanın da mobil uygulaması, internet şubesi bulunur. Mobil bankacılık ve internet şubeleri aracılığı ile başvuru yapmak daha kolaydır. Giriş yapmanın sonrasında başvurumuzu çok kısa süre içerisinde yapar ve yine çok kısa süre içerisinde onay sürecini girersiniz. Ziraat Bankası ve Vakıfbank aracılığıyla 36 ay vade süresi dâhilinde 20.000 TL kredilerinizi alabilirsiniz. Müşterilere daha kolay ödeme imkânı tanımak adına bu iki banka 3 ay ertelemeli şekilde kredi kullanımı sağlıyor. Kredilerinizi aldıktan 3 ay sonra ödemeye başlayabiliyorsunuz.