Dizilerden yüzü gülmeyen, sürekli yeni dizilerle şansı tutturmaya çalışan Show Tv bir dizisi için final kararı almak üzere.

Show TV’ye dizi dayanmıyor sabahı görmeden kalemini kırdı! Final haberinin eli kulağında yazık oldu onca paraya... Türk televizyonlarının dizi bahtsızlığı sürüyor… Herkesin evlerinde izledikleri pek çok ulusal kanalın dizilerden yana bir türlü yüzü gülmüyor. Büyük umutlar ve büyük paralar harcanarak yayın hayatına başlayan dizilerde 5 bölüm görmeden yayından kaldırılıyor onca emek heba oluyor. Kısa bir süre sonra onlara bir yenisi daha eklenebilir. İçerde, Çukur gibi dizilerin ardından bir türlü yüzü gülmüyor Show TV’nin. Bu sezon başında da pek çok yeni diziye gün açan, harcamalar yapan Show TV’nin tüm bu iddialı dizilerde arasında en çok yüzünü güldüren Baba oldu. Ancak Baba dizisinin de yine kendisinden beklenen reytingler hayli düşük, genellik orta sıralarda yer alıyor.

Bu doğrultuda Show Tv’nin bir dizisi için final haberi ifşa oldu. İddialara göre Show TV yönetimi, Oğlum dizisini masaya yatırdı ve çoktan final kararı aldı. Oyuncu kadrosun Canan Ergüder, Songül Öden, Nihal Yalçın, Timur Acar, Feyyaz Duman gizi iddialı oyuncuları bulunduran Baba dizisi hakkında alındığı iddia edilen bu final kararı ise herkesi şaşkına çevirdi.

RTÜK'ün Yasaklayacağı Dizilerin Listesi Paylaşıldı! Reyting Rekorları Kıran Dizilere Veda! RTÜK'ün Yasaklayacağı Dizilerin Listesi Paylaşıldı! Reyting Rekorları Kıran Dizilere Veda!

Dizinin hem projesinin hem de oyuncu kadrosunun iddialı olması beklentileri hayli yükseltmişken bu denli reytinglerin altında kalması herkesi şoke etmişti. İzleyici ve kanal yönetimi diziden umutluyken her geçen hafta düşen, yok denecek kadar az olan reytingler hem oyuncu kadrosunu hem de çekim ekibini demoralize etmeye başladı ardından da final kararı alındı. Ancak bu sadece bir iddia olarak yer alıyor. Henüz bu konu hakkında resmi bir açıklama yapılmadı.

Ay Yapım imzalı Oğlum dizisi bu haliyle izleyiciyi ve Show TV’yi şaşırtan yapımlardan biri oldu. Reytinglerde hatrı sayılır bir yer edinmesi beklenen Oğlum dizisinin mayıs ayında final yapması bekleniyor. Mayıs ayına kadar süre tanınan Oğlu dizisi için böylece Mayıs’a kadar da bir süre tanınmış olacak. Karar Mayıs ayı sonunda netleşecek.