Farkı bulun: Bugünün resmi, dünyanın dört bir yanındaki gurmeler içindir. Devam edin ve aşağıdaki resimde en az 8 fark bulun. Bir restoranda güya bir masada pizza var. 8'den fazlasını bulursanız, bir dahisiniz.

Zeka oyunları, optik illüzyonlar ve kişilik testleri şu anda internette popüler zihinsel egzersiz kaynakları haline geliyor. Ama yine bir beyin egzersizi ile öne çıktık, 'Okuyuculara anında bir tatmin duygusu ve ihtiyaç duydukları harika bir gün için gereken aceleyi veren farklılıkları bulun. İki görüntü arasındaki farkı tespit etmek, beynin mantıklı veya rasyonel tarafını daha fazla çalıştırmasını, düşünmesini ve çalıştırmasını sağlar. Bugünün resmi, okuyucuların 1 dakika içinde en az 8 farkı bulmasını gerektiriyor. 

Görüntü, üzerinde pizza bulunan, yenmeye hazır bir masaya ait. Aşağıdaki resmi görmeye hazır olun. 

Farkı Bul: Kurallar nelerdir?

Okuyucuların hataları bulması için yalnızca 1 dakikası vardır. 
Mümkün olduğu kadar çok hata bulmanız gerekiyor. Ancak günümüz fotoğraflarında en az 8 hata tespit edilebiliyor. 
Bulduğunuz farklılıklar kolayca bulunabilmelidir. 
Tüm farklılıkları kendiniz görmeden cevaplara bakmayın. 
Bugün bir yarışma, çünkü sadece 7 fark verdik ve sekizincisini (veya bulabilirseniz daha fazlasını) okuyucuların görmesi ve yorum kutusuna cevaplaması için bıraktık. 

Bugünkü 'Farkı Bul yarışması'nın cevabı serinin bir sonraki makalesinde yer alacak. 

Hazır ol, hazırlan, git!

Resme bir göz atın ve ikisi arasındaki en az 8 farkı bulun.

Farkı Bul: Cevaplar

Bildiğiniz gibi bugün sadece 7 cevap vereceğiz ve kullanıcıların görseller arasındaki sekizinci farkı tespit etmeleri durumunda yorum kutusu aracılığıyla bize bildirmeleri gerekiyor. 

Bundan fazlasını fark ederseniz, mükemmel beyin-göz koordinasyonuna sahip nüfusun en küçük kesimine aitsiniz ve mükemmeliyetçisiniz. 

Öyleyse, aşağıdaki farklılıklara bir göz atın. 

1. Çatalların Farkı: Pizzanın yanında masanın üzerinde duran çatallara bir bakın. 

2. Bıçaklardaki fark : Aşağıdaki bıçak tasarım olarak üç nokta veya deliğe sahipken, ikinci görüntü bıçağı sadece 2'dir. 

Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme

3. Tuz/Biber Setleri: Tuz/biber kavanozlarından birinin kapağı olmadığını kontrol edin.

4. Şimdi Pizza'ya geri dönün ve eksik malzemeyi bulun: İkinci pizzada daha az malzeme var. Garsonun aç olduğunu varsayıyoruz. 

5.  Masanın Üzerindeki Fatura veya Kağıtlar: Kekik kavanozunun altında saklanan banknotlara bir bakın. Altında başka bir kağıt gördün mü?

6. Pizzanın sağ tarafındaki kabuğu kontrol edin: İkinci resimde garson gerçekten acıkmış. Kabuğun bir kısmını da aldı. Ya da fırından çıkarken düşmüş olabilir. 

7. Pizzanın sağ alt kısmında bir malzeme daha kayboluyor.  

8. Bunu bulmanız ve yorum kutusu aracılığıyla bize bildirmeniz gerekiyor. Bu konuda ciddiyiz. 

Bugünkü nokta fark testinin cevapları serinin bir sonraki makalesinde yer alacak. Ancak, 8'den fazla fark bulursanız, doğuştan bir dahisiniz. O zamana kadar bunları ilginç bulabilirsin.