Ünlü şarkıcı Alişan 44 yaşında, ikinci kez baba olmanın heyecanını yaşıyor. 44 yaşındaki Alişan'ın ikinci çocuğu kız oldu.

Ünlü şarkıcı Alişan 44 yaşında, ikinci kez baba olmanın heyecanını yaşıyor. 44 yaşındaki Alişan'ın ikinci çocuğu kız oldu. Kız babası olan Alişan, kızının adını Eliz koydu. Alişan'ın eşi Buse Varol, ikinci bebeklerini dünyaya getirdi. Eliz adında bir kız çocukları olan ünlü çift Alişan ve Buse Varol, kızlarının dünyaya geldiğini instagramdan hesaplarından duyurdu. Ünlü şarkıcı Alişan'ın eşi Buse Varol daha önce 1 erkek çocuk dünyaya getirmişti. Alişan ve Buse Varol'un ilk çocukları erkektir. Alişan ve Buse Varol'un ilk çocuklarının adı, Burak'tır. Alişan ve Buse çifti ilk çocuklarına Burak ismi vermişti, ikinci çocuklarının adının oğulları ile uyumlu olup olmayacağı merak ediliyordu. Çiftin doğan çocuğuna, Eliz ismi koyuldu. Eliz isminin anlamı da merak edildi. Alişan'ın yeni bebeği Eliz'in isminin anlamı, "emir veren prenses" anlamındadır. Eliz isminin anlamı, emir veren güçlü kadın anlamındadır. Alişan ve Buse çifti, yeni doğan kızlarına güçlü ve prenses anlamına gelen bir isim koydu. Peki, Eliz bebeğin annesi hakkında merak edilenlere geçelim. Alişan'ın eşi kimdir ? Alişan Tektaş'ın karısı Buse kimdir ? Buse Varol kimdir ? Buse Varol nereli, ne iş yapıyor, kaç yaşında ? İşte, Buse Varol hakkında tüm detaylar...Buse Varol Kimdir ?

Ünlü şarkıcı Alişan'ın eşi olarak tanıdığımız Buse Varol, 25 Mart 1990 yılında Manisa'da doğmuştur. 31 yaşında olan Buse Varol, instagramda oldukça aktiftir. Buse Varol'un instagram adresi: @busewarol 'dır. Buse Varol Manisalıdır. Alişan ile evlendikten sonra ünlü olan Buse Varol'un asıl işi merak ediliyor. Buse Varol'un mesleği öğretmenliktir. Alişan ile evlenmeden önce öğretmenlik yapan Buse Varol, şimdi sosyal medyada bloggerlık yapıyor. Buse Varol'un Alişan ile evliliğinden iki tane çocuğu var. Buse Varol ve Alişan Tektaş'ın ilk çocuğu bir erkektir ve adı Burak'tır. Alişan'ın ilk çocuğu, oğlu 2019 yılında doğmuştur. Alişan ile Buse Varol 2018 yılında evlenmiştir. 3 yıldır evli olan çiftin Eliz adında da bir kız çocukları olmuştur. Buse Varol'un boyu 173'dür. Alişan ile evliliği ile tanınan Buse Varol, iki çocuk annesidir. Ünlü çiftin nasıl tanıştığı da çok merak ediliyor. Buse Varol ve Alişan bir oyuncu toplantısında tanışır. Buse Varol'u beğenen Alişan, instagramdan Buse Varol'a mesaj atar ve tanışırlar. Çift bu vesile ile tanışmış olur ve evlenmişlerdir.