Çalışanın kim olduğuna bakılmaksızın 20 bin TL ödeme yapılacak. Nakit promosyonda İş Bankası yine farkını ortaya koydu. Haberiniz yoksa siz de promosyon fırsatına talip olabilirsiniz. İşte şartlar...

Promosyon ödemelerinde yeni bir döneme girildi. Artık çalışanlar da maaşlarına istinaden promosyon alabiliyor. Son gelen duyuruda ise çalışan ayrımı yapılmaksızın 20 bin TL'lik ödeme yapılacağı öğrenildi.

20  Bin TL Ödeme Duyurusu!

Bingöl Üniversitesi'nden gelen açıklama sonrasında kadro ayrımı yapılmaksızın personel maaşlarına ek olarak promosyon da ödeneceği öğrenildi. Bu da demek oluyor ki personellerin tümüne 20 bin TL ödeme yapılacak. İşte o duyuru:

”Üniversitemiz ile İş Bankası arasında yapılan personel maaş sözleşmesi kapsamında verilecek promosyon, idarî ve akademik kadro ayrımı gözetmeksizin her çalışana 20 bin TL ödenecek.”

Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek Cumhurbaşkanı onayı ile 15 milyon emekliye 10000 TL ek ödeme verilecek

İş Bankası Kaç TL Promosyon Veriyor?

İş Bankası'nın emekliye verdiği promosyon ile çalışana ödediği promosyon farklıdır. Bu nedenle çalıştığınız kurumun banka ile yapacağı anlaşmaya göre alacağınız promosyon daha da fazla olabilir. Değişkenlik gösteren bir durumdur.