e-Devlet'ten bayram harçlığı için başvuru yapılıyor mu? Öğrencilerin harçlık ödemesi olarak 1000 TL alabileceği iddia edildi. Peki harçlık parası kimlere ve hangi şartlarda verilecek? İşte detaylar...

Öğrencilere bayram harçlığı verileceği yönünde çok fazla haber dolaşıyor. Özellikle de kulislerden gelen bilgi, sosyal medyayı ayağa kaldırdı. Öğrenciler, bayram harçlık ödemesinden nasıl yararlanacak? 1000 TL'lik ödemenin verilip verilmeyeceği ve detaylar yazımızda.

Öğrencilere Harçlık Ödemesi Yapılacak mı?

Bayram harçlığı için ödeme yapılacağı iddialarına istinaden henüz resmi bir karar çıkmadı. Öğrencilerin Ramazan Bayram harçlığı alabilmesi adına çalışmaların yürütebileceği belirtiliyor. En güncel gelişmeleri sizlerle paylaşacağız. Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan da konuyla ilgili bir açıklama gelmesi halinde haber sitemizi takip edebilirsiniz.

Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para! Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para!

e-Devlet 1000 TL Harçlık Başvurusu

e-Devlet üzerinden 1000 TL'lik bayram harçlığı başvurusu henüz aktif değildir. Kararın resmi olarak duyurulmasının ardından eğer başvuru işlemleri online ortamdan gerçekleşecek ise e-Devlet platformu seçilebilir.