Çalışan ve düzenli olarak maaş alanlar için de promosyon ödemesi yapılıyor. Kamu bankaları bu konuda harekete geçti. Ziraat Bankası'nın verdiği promosyonu duyunca şaşıracaksınız. İşte maaş hesabını bankaya taşıyanlara yapılacak ödemeler...

Ziraat Bankası'nın çalışanlara da maaş promosyonu verdiği biliniyor. Son gelen bilgiyle beraber detaylar ortaya çıktı. Peki güncel olarak bizleri hangi detaylar bekliyor? Kimler bu ödemeden yararlanabilecek? Konuyla ilgili merak edilenler ve dahası yazımızda olacak.

Ziraat Bankası Promosyon Ödeyecek!

Ziraat Bankası, çalışanlara yüksek miktarda promosyon ödemek için kolları sıvadı. Bunun için kurumlarla anlaşma yoluna gidiyor ve ödemeleri gerçekleştiriyor. Gelen bilgiler doğrultusunda Çaldıran Kaymakamlığı ile de anlaşma sağlandı. Personellere ve memura ne kadar ödeneceği belli oldu.

Garanti bankası 100.000 TL borçları kapatmak için DESTEK ve BORÇ KAPATMA kredisi vereceğini açıkladı! Garanti bankası 100.000 TL borçları kapatmak için DESTEK ve BORÇ KAPATMA kredisi vereceğini açıkladı!

Güncel Promosyon Duyurusu Yapıldı

Kaymakamlıktan gelen duyuruda ise ”Çaldıran Kaymakamlığı ile Çaldıran Ziraat Bankası Şubesi arasında yeni PROMOSYON süreci tamamlanmış olup, İlçe Kaymakamımız Sayın Hasan Hüsnü TÜRKER ile Çaldıran Ziraat Bankası Şube Müdürü İsmail Özgür AYDIN promosyon sözleşmesini imzaladı. Sözleşme 3 yıl süreli olup, peşin ödeme yapılacaktır. Anlaşmadan Çaldıran Belediye Başkanlığı, İlçe Yazı İşleri Müdürlüğü, İlçe Nüfus Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı, İlçe Halk Kütüphanesi personelleri yararlanacaktır.
Kaymakamımız: sözleşme kapsamındaki tüm personeller için hayırlı olsun dedi. Ayrıca Güvelik Korucuları ve geçici süreli çalışanlar için ayrı bir PROMOSYON sözleşmesi için çalışmalar başlatılmıştır.” ifadesine yer verildi.