Personellere ödenen promosyonlarda güncel gelişmeler yaşanıyor. Bir banka, yüksek promosyon ödeyeceği konusunda anlaşma sağladı. Çalışanlar da artık maaş hesapları için ek ödeme alabilecek. İşte o bankanın ve ilgili kurumun adı...

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

Emeklilere ödenen promosyonların yanı sıra çalışanlar için de belirli bir destek sağlanmaktadır. Bu doğrultuda kaç TL promosyon verileceği merak konusu oldu. Bankanın güncel bilgilerini sizlerle paylaşalım. Kurum ve banka arasındaki anlaşmadan sonra ne kadar ödeneceği kesinleşti.

Yapı Kredi İşçiye de Ödeme Yapıyor!

Yapı Kredi, personeller için önemli ödemeler yapmakta. Son gelen duyuruyla birlikte ödemelerde tarihler netleşti. Manisa İl Sağlık Müdürlüğü, Yapı Kredi ile anlaştığını duyurduğu yazısında aşağıdaki ifadelere yer verildi:

”İlimizde Müdürlüğümüz ve bağlı sağlık tesislerimizde görev yapan tüm personelimiz için mevcut maaş promosyon sözleşmesinin güncellenmesi konusu Sendika Temsilcileri ve Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri ile birlikte yapılan değerlendirmeler ve personelimizin görüşleri dikkate alınarak karara bağlandı. Yapılan toplantı sonucu Yapı ve Kredi Bankası ile sözleşmenin yenilenmesine karar verildi. 15 Nisan 2023 tarihinden itibaren 5 yıl geçerli olmak üzere sözleşme revizesi yapılacak olup, personelimize 11.289 TL ilave promosyon tutarı ilgili banka tarafından ödenecektir. Tüm personelimize hayırlı olmasını dileriz.”

Personeller Nasıl Promosyon Alıyor?

Personellerin promosyon alabilmesi, çalıştıkları kurumun bankalar ile görüşme sağlayarak promosyon anlaşması sağlaması ile mümkün olmaktadır. Bu doğrultuda size ödenecek promosyon miktarı da ihale usulü belirlenecektir.