Banka, düzenli olarak işte çalışanlara yüksek miktarlarda kredi veriyor. Peki kredi çekerken gelir belgesi şartı aranıyor mu? 100 bin TL kredideki faiz oranı ve vade sayısı merak edildi. İşte güncel gelişmelerle birlikte kredi başvuru bilgileri...

Kredi çekmek isteyenler için 100 bin TL'ye kadar yüksek kredi veren bankalar listelendi. Eğer çalışıyorsanız sizler de kolaylıkla kredi çekme hakkı elde edeceksiniz. Özel sektörde çalışanlar için uygun bir fırsat olduğu belirtiliyor. Peki ya kimler kredi çekebilecek? Güncel olarak merak edilenler ve çok daha fazlası aktarıldı.
Gelir Belgesi Şartı Aranıyor mu?
Özel sektörde çalışıyorsanız sigortanıza bakılabilir. Öte yandan gelir belgesi şartının da banka tarafından aranabileceğine dikkat çekelim. Kredi çekme niyeti olan her müşterinin düşük faiz oranı üzerinden kredi çekebileceği aktarılıyor. Güncel olarak krediler yüzde kaç faiz üzerinden verilecek? Vade sayısı üzerinden değişecek olmakla birlikte çeşitli detaylar açıklandı.

1,79 Faizli Kredi Veriliyor

Eğer çekeceğiniz kredi miktarı 25 bin TL'nin altında ise 1,79 faiz oranı uygulanacaktır. Ancak bu limitin üzerindeki krediler için 100 bin TL'ye kadar 1,89 faiz oranı üzerinden kredi verilecektir. Dolayısıyla kredideki bu durum ve çok daha fazlası dikkat çekiyor. Güncel gelişmeler ışığında 100 bin TL kredi çekecekseniz 24 ay vade üzerinden ödemelerinizi yapacaksınız. Banka, 100 bin TL'nin üstündeki krediler için 12 ay vade seçeneği sunacak.

Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme! Akbank Hesabı Olanlar İçin Son Dakika: 10.000 TL Bankamatik Kartınıza Ödeme!

100 bin TL Kredi Başvurusu

100 bin TL'lik kredi başvurusu için Halkbank şubelerine giderek işlem başlatmanız gerekiyor. Öte yandan mobil uygulama veya dijital bankacılık seçeneklerini de kullanabilir, kredi uygunluğunuzu kontrol edebilmek adına SMS yöntemini de kullanabilirsiniz. Tüm bu detaylarla birlikte kredi hakkında merak ettiklerinize de Halkbank'ın müşteri hizmetleri aracılığıyla yanıt bulabilirsiniz.