Emeklilere yapılan promosyon ödemelerinin ardından birçok banka emeklilere özel kredi kampanyalarını başlattı.

Son dakika bugünden itibaren hesaplarda... Çalmadan oynatacak! Emekli maaşı alanlara ek ödeme haberi var! Kampanyalara baktığımızda kredi faizlerinin düşük, taksit sayısının ise fazla olduğu görülüyor. Kredi limitleri ise 400.000 TL’ye kadar çıkıyor. Yapılan bu kampanyaların ardından sosyal medyaya baktığımızda çoğu emeklinin verilen kredileri oldukça olumlu karşıladığını görülüyor. Borcu olan emekliler verilen uygun kredilerle farklı bankalarda olan borçlarını birleştirebiliyor ya da daha uzun vadeli bu kredilerle aylık ödemelerini düşürebiliyor. Kampanyalara katılan kişiler bankalar ek belge talebinde bulunmadığından çok daha hızlı bir şekilde kredi talebinde bulunduğunu dile getiriyor. 

15 milyon 555 bin emekliye 100 bin TL ödeme verileceği açıklandı! Nakit ihtiyacı olan emekliler alabilecekler! 15 milyon 555 bin emekliye 100 bin TL ödeme verileceği açıklandı! Nakit ihtiyacı olan emekliler alabilecekler!

İnternetten Hızlıca Başvurun 

Bankaların kredi kampanyalarına başvurmak isterseniz birçok bankanın sunduğu mobil ve bankacılık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Bunun için internet bankacılığını kullanacaksanız öncelikle bankanın mobil uygulamasını Google Store yada Apple Store üzerinden indirmeniz gereklidir. Uygulamaya girdikten sonra kredilerle ilgili bilgiler görünecektir. Buradan başvurmak istediğiniz krediyi seçip işlem basamaklarını takip edip kredi talebinizi iletebilirsiniz.

Mobil bankacılık kullanıyorsanız da bankaların internet siteleri üzerinde bulunan telefon numaralarına kısa mesaj atmanız yeterli olacaktır. Siz başvuru talebinizi ilettikten sonra öncelikle kredi notunuza bakılmaktadır. Eğer notunuz yeterliyse banka kısa mesaj ile talebinizin onaylandığını ve kredinin hesabınıza yattığını size bildirecektir. 

Özel Bankalardan Da Kredi Almak Oldukça Kolay 

Kamu bankalarında olduğu gibi özel bankalarda da kredi almak için birçok farklı yöntem bulunmaktadır. Özellikle yenilikçi ve müşteri memnuniyetine önem veren bankalar müşterilerine evlerinin konforunda hizmet vermektedir. Bazı bankalar ise artık yapay zekâ destekli sistemleri kullanmaya başlamıştır.

Böylece müşterinin işlem yaparken yanında daima bir asistan olur. Müşteri hazır kalıp sorular içinden kendine uygun olanları seçerek yapay zekâ ile iletişime geçer ve aklında ki bütün sorulara cevap bulmuş bir şekilde işlemlerini gerçekleştirebilir. İnternette bankacılığı ile kredi başvurularınızda bu kadar gelişmiş hizmetlere sahip bankaları kullanırsanız güvenlik konusunda da endişelenmenize gerek olmaz. Sorunsuz bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirirsiniz. Bunun için hemen banka ile iletişime geçmeniz kredinizi kısa sürede almanızı sağlayacaktır.