Ülkenin her yerine yayılmış şubeleri ve hesaplı fiyatları ile müşterilerini memnun eden A101 hafta sonu indirimiyle müşterilerinin yüzünü güldürüyor.

11,25'e düştü! Sıvı yağ, tuvalet kâğıdı, çay, bebek bezi... Hafta sonuna özel yarı fiyatına A101 aktüel ürünleri bomba! Hafta sonu kampanyalarında sunulan indirimlerde genelde ürün fiyatları oldukça düşük tutuluyor. Fakat marketin zaman zaman yaptığı bu hafta sonu indirimleri kısa süreli olarak geçerli oluyor. Haliyle bu indirimleri kaçırmak istemeyen vatandaşlar erkenden şubelere adeta akın ediyor. İndirim yapılan ürünler limitli oluyor ve hızlıca tükeniyorGenelde market yaptığı indirimleri kendi sitesinden yada sosyal medya hesapları üzerinden duyurmayı tercih ediyor. Bu nedenle hafta sonu kampanyalarına katılmak istersenizmarketin hesaplarını takip etmeyi unutmamanızı tavsiye ederiz.

Aldın Aldın Kampanyasında Birçok Üründe İndirim Var 

Marketin son zamanlarda yaptığı kampanyalardan biri de “aldın aldın” şeklinde isimlendirilen kısa süreli kampanya. Başvurmak için herhangi bir şart olmayan bu kampanyaya dahil olan ürünler önceden ilan edilmekte ve bu ürünlere ihtiyacı olan müşteriler internet ya da lokal mağazalar üzerinden ürünleri temin edebilmektedir.

29 Eylül’den sonra bu kampanya dahilinde birçok teknolojik ürün indirime girecektir. Eğer bir Android TV isterseniz Toshiba’nın farklı boyutlarda ki ürünlerini değerlendirebilirsiniz. Fiyatlar 5.000 TL’den başlamakta ve 10.000 TL’ye kadar çıkmaktadır. Xiaomi marka telefonlar ve Samsung, SEG gibi markaların beyaz eşyaları da ilerleyen günlerde indirime girecektir.    

Emeklilere Özel Banka Promosyonları: En Karlı Seçenek Hangisi? Emeklilere Özel Banka Promosyonları: En Karlı Seçenek Hangisi?

Gıda Ürünlerinde İndirim Devam Ediyor 

Uygun fiyatlı ürünler sunan market gıda ürünlerinde yaptığı indirimleri de sık sık tekrarlıyor. Marketin geçtiğimiz günlerde yaptığı kampanyayla Sinangil buğday unu 9 kilo 116 TL’ye kadar düştü. 9 kiloluk Halk toz deterjan fiyatı ise 116 TL oldu. Ayrıca kâğıt havlularda ve tuvalet kağıtlarında da büyük bir indirime gidildi.

32 ruloluk Drop tuvalet kâğıdı 40 TL civarına kadar indi. Yapılan kampanyalarda çocuklar ve abur cubur severlerde düşünüldü. Ülker çikolata fiyatları 12 TL civarına kadar inerken cips fiyatları ise pirinç patlağı ve cips fiyatları ise 12 TL ile 7 TL arasında fiyatlara satıldı.