Camdaki Kız dizisinden kim ayrılacak? Nur Sürer, diziye veda etmek üzereyken yeni bir ayrılık iddiası daha gündeme geldi. Kanal D dizisindeki son durum herkesi hayrete düşürdü. İşte diziye veda etmesi beklenen o isim...

2000 sonrası sigortalılar dikkat kesildi! Emeklilik için sıra geldi! 2000 sonrası sigortalılar dikkat kesildi! Emeklilik için sıra geldi!

Kanal D dizisi Camdaki Kız'daki son dakika gelişmesi gündem oldu. Sevilen yapımdan ayrılması beklenen Nur Sürer'in yanı sıra farklı isimler de diziye veda edecek gibi gözüküyor. Feride karakterinin gidecek olması izleyicileri yakından ilgilendirmekte. Çünkü dizide böylesine önemli bir ayrılık yaşanacak ve hikaye nasıl etkilenecek merakla bekleniyor.

Ayrılma Sırası Kimde?

Diziden ayrılma sırası Hayri karakteri olabilir. Cihangir Ceyhan'ın canlandırdığı karakter için yolun sonu gözüküyor. Çünkü Nalan ile Hayri'nin eski ilişkisi yok. Nalan konağa geri döndü ve Sedat ile aralarının daha iyi olmasına %100 gözüyle bakılıyor. Hal böyle iken dizide yaşanacak ayrılıklara bir yenisi eklenebilir.

Cihangir Ceyhan Gidiyor mu?

Cihangir Ceyhan'ın diziden ayrılma ihtimali üzerinde duruluyor. Çünkü dizide canlandırdığı karakterin etkisi her bölümde azalmakta. Yine de Burcu Biricik'in canlandırdığı Nalan'a göre farklı bir gelişme yaşanabilir. Aradığı aşkı Hayri'de bulduğu düşünülüyordu fakat gidişat bambaşka bir hal almış vaziyette. Yakın zaman sonra Camdaki Kız dizisinde bazı olaylar netleşecektir. Şimdilik büyük bekleyişin olduğunu belirtmekte fayda var.