TRT 1'de ekrana gelen Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı dizisindeki son dakika gelişmeleri belli oldu. Sevilen yapımla ilgili bizleri neler bekliyor? Son zamanlara damgasını vuran dizi, reytingleri ile hayal kırıklığı yaşattı. Tolga Sayışman'ın başrolde oynadığı dizideki reyting sonuçları haberimizde...

Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı dizisinde yeterli verim alınamadı. Dizi, ilk bölümü ile ekrana geldi ve reyting sonuçlarıyla şaşırttı. Geçtiğimiz yıl Barbaroslar dizisinde yaşanan durumun benzerini görüyoruz. Türk denizci Barbaros Hayreddin'in hikayesinin anlatıldığı dizide neler olduğunu açıklayalım.

Reytingleri Düşük Geldi

Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı dizisinin reyting sonuçlarına göre AB'de 8. olundu. Total yani tüm kişiler reyting grubunda ise 13.'lük elde edildi. ABC1 reyting grubunda ise 12. olan dizi, beklentileri tam anlamıyla karşılayabilmiş değil.

Tolga Sayışman 2 Yıl Sonra Ekranlarda!

Öte yandan resmen oyunculuğa dönüş sağlamış olan Tolga Sayışman ise Barbaros Hayreddin projesinden oldukça memnun. Oyuncunun yıllar sonra diziye dönüş sağlaması büyük ses getirdi. Yine de işin izlenme boyutuna baktığımız vakit televizyon üzerinde çok fazla izlenmediği görülüyor. Sosyal medya desteği ise yerinde diyebiliriz. Diziyle ilgili son gelişmeleri aktarmayı sürdüreceğiz.

Çöp Adam Dizisine Bomba İsim Katıldı! Güzel Oyuncu Dizide Esecek! Çöp Adam Dizisine Bomba İsim Katıldı! Güzel Oyuncu Dizide Esecek!

Sezon Sonu Final Yapabilir

Geçtiğimiz yıl olduğu gibi Barbaroslar'ın devamı niteliğinde çekilen Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı dizisi, bir sezon yayınlanarak final yapabilir. Dolayısıyla dizinin final yapma ihtimali üzerine düşünülüyor. Ancak reytinglerde bir değişiklik olur ise uzun yıllar yayınlanacak bir dizinin ilk adımlarını görebiliriz. TRT 1'in bu konuda reyting sonuçlarının değişip değişmeyeceğini inceleyeceği gelen bilgiler arasında.