Carrefour marketteki tuvalet kağıdı indirimini duyunca şaşıracaksınız. 50 TL'den fazla ucuzlayan tuvalet kağıdını kaçırmayın. Üsteli kağıt havlu ve diğer ürünlerde de avantaj sizleri bekliyor. Marketin kampanyası 31 Ocak 2023'te son bulacak.

Carrefour üzerinde çeşit bakımından oldukça zengin ürünlere göz atabilirsiniz. Üstelik bazı ürünlerde indirim yapıldığı bilgisi ulaştı. Yelpazesi geniş olan ürünlerle adından söz ettiren market, bu sefer ucuzlayan ürünleri ile yerini aldı. Peki ya hangi ürünlerde fırsatlar sizleri bekliyor? Hijyen alanında önemli kampanyalar düzenlenmekte.

32'li Tuvalet Kağıdı Ucuzladı

32'l tuvalet kağıdı satın alacaksanız marketin bu kampanyasını kaçırmayın. Çünkü yapılan indirimin boyutu 50 TL'yi geçti. Bu kadar kazançlı çıkmak istiyorsanız indirimi es geçmemeniz öneriliyor. Selpak 32'li tuvalet kağıdı normalde 274,90 TL'ye satılmaktaydı, şimdi ise 206,18 TL'den satışa sunuluyor. İndirimin boyutu gerçekten de hayret ettirdi.

fotocarrefouraktüel

Kağıt Havlu Fiyatları da İndirimde!

Tuvalet kağıdının yanı sıra kağıt havlu tüketicileri de bu habere sevinecek. Ciddi oranda bir indirim sizleri bekliyor olacak. Kağıt havluya ait fiyat listesini aktaracağız. Carrefoursa'nın hijyen ürünlerinde başka hangi ürünlere indirim uyguladığı soruluyor. Bunu da güncel listeye bakarak öğrenebilirsiniz.

Nisan Ayında PARA Kazanmak İsteyenler İçin MEVDUAT Önerileri Duyuruldu! Nisan Ayında PARA Kazanmak İsteyenler İçin MEVDUAT Önerileri Duyuruldu!
  • Selpak yağ emici kağıt havlu 6'lı satış fiyatı 104,90 lira yerine 78,68 liraya düştü
  • Silen Ultra kağıt havlu 12'li fiyatı 119,90 lira
  •  Selpak extra havlu 6'lı desenli satış fiyatı 104,90 TL idi ancak şimdi 78,68 liraya indi.
  • Familia 12'li kağıt havlu fiyatı 161,90 TL