Bankadan gelen kredi açıklamasında paraya sıkışanlar habere çok sevindi. Maddi durumu şu an için iyi olmayan ve nakit desteğine ihtiyaç duyanlar için önemli bir duyuru yapıldı. Bankanın düşük faiz oranlı 100 bin TL kredi verdiği öğrenildi.

PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek! PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek!

Paraya sıkışanlar ve acil nakit ihtiyacı olanlar için bankadan önemli bir haber geldi. Kredi kampanyasına ilişkin güncel bilgiler aktarıldı. Peki ya bizleri hangi detaylar bekliyor? İş Bankası'nın son kredi kampanyasını duymayan kalmasın. 100 bin TL'lik ihtiyaç kredisi hakkında merak edilenleri yanıtlıyoruz.

İhtiyaç Kredisinde Önemli Kampanya!

İhtiyaç kredisi kampanyasında 100 bin TL'lik kredi için 24 ay vade uygulanıyor. Eğer 50 bin TL ve altında kredi çekecekseniz de 36 ay vadeli kampanyadan yararlanabilirsiniz. Genel olarak kredi çekme şartı olarak gelir belgesi ve kredi notuna dikkat edildiğini vurgulayalım. Yüksek miktardaki krediyi çekmek ve bir an önce kullanmaya başlamak için sizler de başvuru yapabilirsiniz.

Kefil Şartı Aranmıyor!

İş Bankası'nın ihtiyaç kredisinde kefil göstermeden de kredi çekebilirsiniz. Bu sayede kısa süre içerisinde kredi başvurunuz değerlendirilecek ve rahatlıkla kullanım sağlayabileceksiniz. Genel olarak kredi denildiği vakit özel bankalar arasında İş Bankası'nın geldiğini biliyoruz.

Kredi Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Kredi başvurunuzu İşCep mobil uygulaması üzerinden yapabilirsiniz. Üstelik daha fazla detaya erişmek ve anlık olarak sorularınıza yanıt bulmak için de siz en yakın banka şubesine gitmeniz gerekiyor. Bu sayede mobil uygulamadan başvuru yapmaya gerek kalmadan kredi işlemlerinizi yüz yüze de halledebiliyorsunuz.