Çarşamba-Perşembe ve Cuma Günü Hesaplarınızı Kontrol Edin! Akbank Sizlere Ödeme Yapacak!

Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu duyuruda, kredi kullanacak olan vatandaşlara belirtilen politikalar dahilinde kredi ödemelerini hızlı birşekilde hesaplarına yatıracağını açıkladı. Akbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, Çarşamba ve Cuma günleri arasında başvuru gerçekleştirerek, kredi kullanmak isteyen vatandaşlara banka 50.000 TL'ye kadar kredi ödemesini yapacağını duyurdu. Akbank hesabınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirerek, onay alabileceğiniz bu kampanyalar üzerinden destek kredilerinden faydalanabilecek ve onaylanan kredileri dilediğiniz zaman, hesabınıza yatırarak da kullanabileceksiniz. 

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

AKBANK KREDİ BAŞVURUSU

Akbank kredi başvurusu yapmak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için şubelere gitmeden işlem yapacağınızı bilmeniz gerekiyor. Akbank, hesabınız aracılığı ile birlikte başvurularını gerçekleştirerek nakit kredi kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için onaylanan tutar kadar kredileri hesaplarına yatıracak olan vatandaşlara 90 gün ertelemeli kredi ödemeleri gerçekleştirilmektedir. 50000 TL'ye kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak için uygun kredi şartlarına, hemen işlem yapmak isteyen kişilerin kredi notu uygun olması gerekiyor. 

Sms ile başvuru yapmak istiyorsanız, cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermeniz durumunda ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız. 44 25 numarasına gönderilen mesaj sonrasında onaylanan tutarı, hemen hesaplarına yatıracak olan banka müşterilerine Akbank Direkt uygulaması üzerinden de destek ödemesi vermektedir. 

Akbank şubelerine gitmeden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen tüm bireysel müşterilerde internet sitesine giriş yaparak ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurabilirler. Akbank Direkt uygulaması üzerinden işlemlerini yapan vatandaşlar, aynı işlemleri resmi internet sitesi üzerinden de 7 gün 24 saat yapabilmektedir. 50000 TL üzerinde kredi kullanmak istiyorsanız, banka sizlere ihtiyaç kredisi haricinde borç kapatma kredisi imkanı da sağlamaktadır. 50000 TL ve üzerinde ihtiyaç kredisi başvurularında bulunarak, nakit ihtiyacı olan tüm vatandaşlar için hemen aynı gün içinde işlem yapılmaktadır.