Bankamatik Kartı Kullananlar Dikkat! 9 Gün Süreniz Kaldı! Acil İşlem Yapmanız Gerekiyor

Bankamatik kartı kullanan vatandaşlar için yapılan yeni işlemlerde nakit ihtiyacı olan kişilere belirtilen kredi politikalarına uygun olarak hemen aynı gün içinde kredi ödemeleri gerçekleştirileceği açıklandı. Bankamatik kartı kullanan vatandaşlar, 9 gün içerisinde başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda ihtiyaç kredisi ödemelerine hemen alabilecekler ve onaylanan bu kredileri, hesaplara yatırarak kullanabileceklerdir. Bankamatik kartı kullanan vatandaşları, aşağıdaki bankalar üzerinden başvurularını gerçekleştirmeleri durumunda, diledikleri zaman kredi işlemlerini yapabilecek veya onaylanan kredileri istedikleri zamanda hesaplarına yatırarak kullanabileceklerdir. 

Bankamatik kartı üzerinden başvuru gerçekleştirmek isteyen vatandaşların banka kredi politikalarına uygun olup aynı gün içinde işlemlerini gerçekleştirebilecekleri bu kampanyaları katılabilmeleri için hemen işlemlerini aşağıdaki bankalar üzerinden yapabilmeleri mümkün olmaktadır. Kredi notu uygun olan tüm vatandaşlar, başvuru gerçekleştirebilir ve onaylanan kredileri, diledikleri zaman hesaplarına yatırarak kullanabilmektedirler. 

AKBANK

Akbank üzerinden, bankamatik kartı kullanıyorsanız, Akbank şubelerine gitmeden direkt uygulaması aracılığı ile birlikte ihtiyaç kredisi başvurusunu gerçekleştirebilirsiniz. Akbank Direkt uygulamasına giriş yaparak buradan 50000 TL kadar kredi ödemesi yapabilir. 9 gün içerisinde yapmış olduğunuz başvurularda da kredi işlemlerinizde düşük faizlerden yararlanabilirsiniz. Akbank Direkt uygulaması üzerinden yapılacak olan kredi başvurularında, nakit ihtiyacı olan vatandaşlara 3 ay ertelemeli kredi ödemesi gerçekleştiriliyor. 

TEB Bankası ve Diğer Bankalardan Duyuru! Bankalar Artık Sizlerin Borçlarınıza Ortak Oldu ve Kapatıyor! TEB Bankası ve Diğer Bankalardan Duyuru! Bankalar Artık Sizlerin Borçlarınıza Ortak Oldu ve Kapatıyor!

DENİZBANK

Denizbank üzerinden, bankamatik kartı kullanan vatandaşlar başvurularını, Denizbank şubelerine gitmeden cep telefonları üzerinden SMS atarak, ne kadar kredi onayı aldıklarını, hemen görebiliyor. Denizbank, SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için şubelere gitmeden işlemlerinizi yapabileceğiniz, Cebimde Kredi Kampanyası mevcuttur. Kredim yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak mesajı: 32 80 numarasına göndermeniz durumunda, Denizbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olacaksınız. Denizbank, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, onay almaları durumunda da banka şubeleri üzerinden kredi işlemlerini gerçekleştirebilir.