Düzenli çay içenler bu habere çok sevinecek. Çünkü çayın fiyatı 1 TL'ye indi. Avansas'ın yeni kampanyasında çayı neredeyse bedavaya alabilirsiniz. İşte tiryakilerine özel güncel çay indirimi...

Çay tiryakilerin sevindiren haber Avansas'tan geldi. Kampanya doğrultusunda sizler de ucuza çay satın alabileceksiniz. Öte yandan gıda ürünlerindeki fırsatları ile adından söz ettiren Avansas, 100'lük demlik poşet çayı 1 TL'ye indirdi. Normal şartlarda 57 TL'ye satılan ürünün 1 TL'ye düşmesi müşterileri sevindirdi. Kampanyaya dair detaylar haberimizde olacak.

Son Dakika: MEB'den 3500 Engelli Öğretmen Ataması Açıklaması! Başvurular 3 Nisan'da Başlıyor! Son Dakika: MEB'den 3500 Engelli Öğretmen Ataması Açıklaması! Başvurular 3 Nisan'da Başlıyor!

1 TL'lik Çay Kampanyası!

Çayın 1 TL'ye düşmesi elbette kampanya dahilinde ve süre ile sınırlı. Avansas aracılığıyla 200 TL  ve üzeri alışverişlerde Lipton'un 100'lük poşet dem çayı indirimli satılacak. Neredeyse bedavaya verilecek üründe bir şart daha bulunuyor.

kampanya

İlk Alışverişe Özel Verilecek!

Avansas'ın büyük indiriminden yararlanmak için buradan yapacağınız alışverişin ilk alışverişiniz olması gerekiyor. Öte yandan resmi internet sitesinde yazan diğer şartlara da uymanız durumunda kampanyadan faydalanabileceksiniz:
Kampanya Avansas' tan yapacağınız ilk siparişinize özeldir.
Üye girişi yapmalısınız
Aşağıda listelenen kampanyalı ürünü sepetinize eklemelisiniz.
Sepetinize, kampanyalı ürünlerin haricinde 200 TL ve üzeri tutarda ürün eklemeniz gerekmektedir.
Promosyon kodunuzu sepet sayfasında bulunan “Promosyon Kodu” alanına yazmalı ve “Kullan” butonuna tıklamalısınız.