Cebinde Akbank kartı bulunanlara, Banka müşterisi olması ile birlikte 75000 TL ödeme yapacağını açıkladı! Son dakika...

Erken EMEKLİ Olmak İsteyenler İçin ESNEK Emeklilik Sistemi Başlıyor! Erken EMEKLİ Olmak İsteyenler İçin ESNEK Emeklilik Sistemi Başlıyor!

Akbank, yapmış olduğu yeni nakit kampanyasında, cebinde, Akbank kredi kartı ve bankamatik kartı bulunan tüm vatandaşlar için 75000 TL'ye kadar gelir belgesiz kredi ödemesi vereceğini açıkladı. Akbank üzerinden başlatılan yeni kampanyada nakit kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara kredi kartı ve bankamatik kartı olmaları durumunda işlemler hızlı bir şekilde gerçekleştirilecek ve 24 ay vadeli kredi ödemesi verilecek. 

Akbank 75000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlara gelir belgesiz kredi imkanı sağlarken, başvurularını gerçekleştirmek isteyen kişilerin daha önce bankalardan kredi kullanıp, düzenli ödemeler yapmış olması durumunda düşük faizli ödeme vereceğini duyurdu. 

Cebinde, Akbank kredi kartı ve bankamatik kartı...

Cebinde, Akbank kredi kartı ve bankamatik kartı olan herkes başvurularını gerçekleştirmek için banka şubesine gitmeden, Akbank direkt uygulamasına giriş yapabilir ve 7 24, buradan istedikleri zaman kredi başvurusunda bulunabilmektedir. Akbank üzerinden başvuru gerçekleştirerek, kredi almak isteyen tüm vatandaşların kredi puanı uygun olması durumunda cep telefonları üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabilmek için hızlı bir şekilde SMS atarak da Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılabileceğini söylemek isteriz. 

Kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına göndermeniz durumunda, Akbank, SMS ile ne kadar kredi onay aldığınızı size mesaj atmış olduğunuz cep telefonuna gönderecek olan mesaj ile birlikte gösterecektir.