Cebinde Denizbank kartı olan kişiler için ödeme haberi geldi! Banka 30.000 TL verecek

Cebinde, Denizbank kartı olan vatandaşlar için yapılan yeni nakit kampanyasında uygun faiz oranları ile birlikte ödemeler verileceği açıklandı. 30000 TL'ye kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlara verilecek olan bu kredilerde kredi şartlarına uygun olarak işlemler gerçekleştirilecek ve ödemeler hesaplara yatırılarak kullandırılacaktır. 

Denizbank, yapmış olduğu bu kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm bireysel müşterilerin kimlik numaraları üzerinden sorgulama yaptıktan sonra ne kadar kredi onay alacakları hakkında bilgileri mesaj olarak göndermektedir. Denizbank üzerinden başvurularınızı gerçekleştirmeniz halinde kullanabileceğiniz ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlara hemen aynı gün içerisinde ödemeler verilecek ve 30000 TL ödeme 36 ay vadeli olarak sizlere sunulacaktır. 

Denizbank, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, banka şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu kredi kampanyalarından faydalanmak için banka müşterisi olmanız durumunda, Deniz, Mobil uygulaması sizlere destek oluyor. 

TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak! TBMM Onay verdi: 10 bin TL kredi başvurusu başladı! EMEKLİLER alacak!

Deniz mobil uygulaması üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Banka müşterisi olan vatandaşlar için özel olarak hazırlanan bu kredi kampanyasında kredi başvurunuzu mobil uygulama üzerinden yapmak istiyorsanız, şubelere gitmeden işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz için öncelikli olarak internet bankacılığı şifresi oluşturmanız gerekmektedir. internet bankacılığı şifresi oluşturduktan sonra başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlar hemen aynı gün içinde ödeme alabilmektedir. 

Deniz mobil uygulaması haricinde ihtiyaç kredisi başvurunuzu cep telefonunuz üzerinden SMS atarak, bankanın resmi internet sitesine girerek veya müşteri hizmetleri numarasını arayarak da yapabilirsiniz.